Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 18.5. 2017 16:41
sériová loupež

Nájezd gangu zlodějů: V noci na dálnicích vykradli desítky kamionů!

Zdroj: AKTU.cz

Hradecká D11 a Plzeňská D5 zažily dnes v noci masivní nájezdy zlodějů. Ti se zaměřili na zboží v odstavených kamionech. Podle policie je poškozených dvacet řidičů a během dne nebude v silách kriminalistů sečíst všechny škody.

Policisté tuší, že se jedná o organizovaný gang ze zahraničí. Z jakého státu zloději jsou, ale říct nechtějí. Každopádně první krádeže měli řidiči kamionů nahlásit na východě Čech, pachatelé postupovali v noci Středočeským krajem směrem na za západ a skončili až před Plzní.

 

 

Vykrádat měli odstavené kamiony na čerpacích stanicích i odpočívadlech. Podle policie je poškozených řidičů dvacet - zloději rozřízli plachty a ukradli zboží. Podle kriminalistů jde zejména o věci, které se dají rychle zpeněžit. Má jít o cigarety i elektroniku.

 

17

GALERIE: Vykradené kamiony na odpočívadlech dálnic D5 a D11

Zdroj: AKTU.cz

Vykradené kamiony na odpočívadlech dálnic D5 a D11 - 1

Hodnocení:

 

Na tísňovou linku policie se postupně přihlašují další a další poškození, policisté sbírají důkazy, vyslýchají svědky, počítají ztráty ve zboží a zdá se, že jen tak hotoví nebudou. Nejspíš totiž půjde o stotisícové možná až milionové škody.
 

tn.cz / gar