Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 5. 6. 2017

Spěte pár dní bez polštáře a můžete mít 20 tisíc!

Peří Mareš
Zdroj: oficiální zdroj

Originální a neuvěřitelně jednoduchý způsob, jak dostat 20 000 Kč na dovolenou dle vašich představ…

Slunce, moře, pohodové lenošení, nebo aktivní poznávání krás naší země. Také už přemýšlíte, kam pojedete na dovolenou? Nebo vám finanční situace takové plány nedovolí? V obou případech by se vám jistě 20 000 Kč hodilo. Kdo vám je ale dnes jen tak dá, aby v tom nebyl nějaký ten háček, že? O někom bychom věděli…

Dovolená vašich snů úplně zadarmo!

Koupit zájezd od cestovky je klasika, ale že jej můžete dostat od čistírny peří, to byste asi nečekali. Co pro to musíte udělat? Vlastně jen spojíte příjemné s užitečným. Pokud máte doma péřový polštář nebo deku, nechte si je jednoduše vyčistit. Nemáte-li péřové výrobky, kupte si je. To jsou dva způsoby, jak se dostat do slosování o zajímavé ceny. Akci pořádá již několikátým rokem čistírna peří Mareš. Hlavní výhrou je dovolená dle vlastního výběru v hodnotě 20 000 Kč! Pokud byste náhodou sami jet nechtěli, můžete svou výhru věnovat a udělat tak velkou radost někomu ze svých blízkých.

Peří Mareš
Zdroj: oficiální zdroj

Spát v čistém se vyplatí…

A teď se podívejte, v jakém stavu jsou vaše péřové lůžkoviny. Ano, rozepněte povlečení. Vidíte snad dokonce skvrny na sypku? A co teprve peří uvnitř…Nyní je ideální doba, kdy si nechat peřiny a polštáře vyčistit. Teplé počasí vám dovolí přikrývku nebo/a polštář nějaký ten den postrádat. Stačí, když své péřové výrobky donesete na kteroukoli z 560 poboček firmy Mareš (v celé ČR). Deky a polštáře vám kompletně zrenovují, což znamená, že peří bude vyčištěno a zašito do nového sypku. Firma Mareš disponuje řadou specializovaných strojů. Podle míry znečištění vašeho peří zvolí vždy účinný a zároveň šetrný způsob čištění. Každá zakázka se čistí samozřejmě samostatně. Už cítíte tu vůni čistoty a představujete si krásně nadýchaný polštář a přikrývku lehkou jako pírko?

Peří Mareš
Zdroj: oficiální zdroj

Jděte svému štěstí naproti!

Čistírna peří Mareš si zakládá na kvalitně odvedené práci a váží si svých zákazníků. Ať už se rozhodnete pro renovaci svých starších péřových výrobků nebo pro koupi nových, poděkováním vám bude automatické zařazení do slosování o hodnotné ceny. Kompletní pravidla soutěže naleznete zde: www.peri-mares.cz/soutez.

Pro více informací o čištění peří, včetně adresy nejbližší pobočky firmy Mareš navštivte www.peri-mares.cz nebo volejte zdarma infolinku 800 100 488.
 

Komerční článek