Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.2. 2018 10:44
Super comeback

Spice Girls jsou zpět, plánují velké věci! Zahrají na královské svatbě?

Spice Girls znovu pohromadě
Zdroj: Instagram
Spice Girls ohlásily návrat

Jediné setkání stačilo k tomu, aby pětice Spice Girls pobláznila své fanoušky. Kapela, kterou znal v 90. letech snad každý, ohlásila comeback a údajně už plánuje nové projekty. Spekuluje se také o tom, že Spice Girls zahrají na královské svatbě.

Americká herečka Meghan Markle, která se v květnu provdá za britského prince Harryho, byla velkou fanynkou Spice Girls. Zpěvačka Geri Hornerová proto podle zdroje deníku The Sun navrhla, aby kapela zahájila velký comeback právě na její svatbě.

 

"Geri si myslí, že královská svatba je skvělou příležitostí a měly by vystoupit na recepci. Navíc to perfektně odpovídá jejímu názoru, že jejich shledání by mělo být hodně britské. Vidí to jako velkou součást jejich identity," sdělil zdroj, který si nepřál být jmenován.

 

 

V pátek Spice Girls pobláznily své fanoušky, když na instagramu sdílely společný snímek. V plné sestavě se sešly poprvé od roku 2012, kdy vystoupily na zahájení olympijských her v Londýně. V popisku uvedly, že chystají "různé vzrušující projekty".

 

Královská svatba je naplánována na 19. května, obřad se bude konat na hradě Windsor. Další detaily zatím snoubenci tají, královská rodina se je však chystá zveřejnit "už brzy".

epa TN.cz
Reklama