Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.3. 2018 14:11
GALERIE stylové spaní

Splněný sen: Otec vyrobil synovi postel ve stylu Star Wars!

Spaní ve stylu Star Wars
Zdroj: Profimedia

Po tomhle touží snad každý malý kluk! A možná i leckterý dospělý. U stropu zavěšená postel ve stylu kosmické lodi ze slavných Star Wars, to je pro každého fanouška hvězdných válek splněný sen!

Pětiletý Mavrick z amerického Oklahoma City má dětský pokoj, který by mu většina jeho vrstevníků jistě záviděla. Jeho otec Derick mu vlastními silami postavil postel ve tvaru kokpitu kosmické lodi Millennium Falcon ze slavné ságy Star Wars.

 

15

GALERIE: Spaní ve stylu Star Wars

Zdroj: Profimedia

Spaní ve stylu Star Wars - 2

Hodnocení:

 

Uvnitř kosmické lodi, která se vznáší 1,5 metru nad zemí, se nachází dvojlůžko, ve stěně nechybí praktické poličky a otvor po straně umožňuje sledování televize umístěné na protilehlé stěně pokoje. Osvětlení uvnitř lodi mění barvy a k dispozici je i malý větrák pro příjemnější trávení horkých nocí.

 

 

Jelikož je malý Mavrick velkým fanouškem filmové série Star Wars, v jeho pokoji se najdou i další předměty připomínající jeho vášeň. Například pod zmiňovaným televizorem se skrývá skříňka s galaktickými zbraněmi a světelnými meči, které ho mají ochránit před zlými sny. Od té doby, co má Mavrick tuto novou postel, nemají jeho rodiče problém s tím ho večer dostat do peřin.

TN.cz
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Reklama