Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 26. 12. 2016

Splňte si svůj sen, přijďte za námi do Poděbrad

lázně poděbrady
Zdroj: oficiální zdroj

Okouzlily vás záběry dočasného domova účastníků nové reality show Akce Nový domov a nevíte, kde byli ubytovaní?

Zvažujete, kam si jet odpočinout a udělat něco pro své zdraví, tak jako rodina z nové reality show, která u nás strávila příjemný wellness pobyt? Přijeďte za námi do Lázní Poděbrady, postaráme se o vás.

Nabízíme širokou nabídku léčebných a wellness pobytů pro celkovou regeneraci vašeho těla. Nabijte znovu své životní síly v tradičních lázních královského města Poděbrady. Dopřejte si unikátní účinky přírodního zdroje minerální vody Poděbradky. Ubytování nabízíme v luxusních čtyř a tří hvězdičkových hotelech. Mezi nejoblíbenější patří Hotel Libenský a Hotel Zámeček, který vyniká svoji unikátní architekturou a okolním prostředím lužního lesoparku v blízkosti řeky Labe i centra Poděbrad. Ať je zima nebo léto v Poděbradech není o kulturní vyžití nouze.
 

15

GALERIE: Lázně Poděbrady

Zdroj: oficiální zdroj

Lázně Poděbrady - 5

Hodnocení:


Společnost Lázně Poděbrady je největší poskytovatel lázeňské péče ve Středočeském kraji. Od roku 1908 k nám lidé jezdí za odpočinkem, regenerací a léčbou. Lázně jsou proslavené léčbou srdečních obtíží a pohybového ústrojí. Tisíce spokojených klientů však do Poděbrad přijíždí i na oblíbené tematické wellness pobyty různé délky a zaměření. Vybrat si můžete z pestré nabídky balíčkových a cenově zvýhodněných nabídek, ovšem pokud si nevyberete nebo byste chtěli nějaký pobyt poupravit, rádi Vám „ušijeme“ tzv. pobyt přímo na míru. U nás si svůj ideální pobyt vybere opravdu každý!

Hledáte dárek, který potěší? Lázeňský pobyt je dárkem pro každou příležitost. Darujte pobyt v lázních a udělejte radost svým blízkým nebo přátelům. Darujte relaxaci a pohodu v krásném prostředí města Poděbrad. Dárkový poukaz pro Vás vystavíme, jak na konkrétní lázeňský pobyt, tak na zvolenou finanční hodnotu. V druhém případě si obdarovaný může vybrat pobyt a program dle svých přání.

Rezervujte si svůj pobyt ještě dnes! Zavolat nám můžete na telefonní číslo +420 325 606 500, další užitečné informace najdete na našich webových stránkách www.lazne-podebrady.cz, kde si pobyt můžete i jednoduše objednat. Budeme se těšit na vaši návštěvu.
 

Komerční článek