Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 18. 3. 2017
výzva k pátrání

Staford do krve pokousal psa i dívku. Majitel s ním raději utekl

Napadený pes
Zdroj: facebook

Vážné napadení psem a zřejmě i neposkytnutí pomoci vyšetřují od čtvrtka pražští policisté. Když Andrea venčila v Křeslicích svého psa, napadl ho jiný agresivní pes. Pak pokousal i dívku. Tomu všemu přihlížel dosud neznámý majitel agresivního útočníka. Z místa pak i se zvířetem utekl.

Majitelka retrívra Dastyho, Andrea, rozhodně netušila, že obvyklá procházka se psem bude tak dramatická, že nakonec skončí u v nemocnici, u veterináře a dokonce na policii. Dastyho vzala ve čtvrtek ven na procházku v Praze-Křeslicích.

 

"Najednou se u nás objevil pes. Nevím přesně rasu, ale šlo o amerického staforda či amerického bulteriéra. Ten pes několikrát kolem Dastyho kroužil a poté ho napadl. Majitel psa celou situaci sledoval, ale absolutně nereagoval i přes moje prosby," popsala Andrea napadení na Facebooku, kde se teď snaží varovat další pejskaře z okolí a sama vypátrat agresivního psa i jeho majitele.

 

 

Dastymu šlo zjevně o život, a tak se do věci energicky vložila i jeho majtelka. "Do incidentu jsem se musela zapojit, jinak bych už měla po Dastíkovi. Nejhorší je, že potom, co se konečně dostali oba psi od sebe, tak majitel se psem prostě zdrhl! Nechal nás tam, neposkytl žádnou pomoc . Jak Dastymu, tak mně tekla krev," uvádí Andrea ve své výzvě.

 

Napadení psem
Zdroj: facebook

 

Že byl útok opravdu vážný a brutální, dosvědčují i fotografie psa a zkrvavené ruky jeho majitelky. "Vše je ohlášeno na PČR jako trestný čin. Prosím hlavně lidi z okolí Křeslic, Pitkovic, Petrovic a Hostivaře - kdybyste viděli muže s podobným psem (hnědá barva) a majitelem - vysoký 185 cm,cca 65 let, šedý vlasy, na krku zrcadlovku, na zádech batoh, oblečen do tmavého oblečení (myslím, že i hůř slyšel nebo to jen dělal ) - tak mi prosím dejte vědět. Třeba ho vyfoťte a pošlete mi foto nebo mi napište, zavolejte," vyzývá i varuje ve svém příspěvku Andrea.

 

Napadení psem
Zdroj: facebook

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NEJLEPŠÍ PŘÍTEL: Obětavý pes zachránil své paničce život! Neuvěříte, co statečného udělal

DĚSIVÉ VIDEO: Trik v show se hrozivě zvrtl. Žena střelila hořícím šípem muže přímo do krku

tn.cz / gar

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

18.3. | 20:04 stupurak10
20
Toho majitele zavřít mezi agresivní čokly a psa na injekci
19.3. | 21:17 Ilona Toušková
2
Mám staforda, je to mazel , nikdy neublížil a mame doma deti. Záleží na výchově ...
19.3. | 21:17 Ilona Toušková
2
Náhlasit nevhodný komentář
Mám staforda, je to mazel , nikdy neublížil a mame doma deti. Záleží na výchově a podle toho jak se zachoval majitel, svědčí o tom, ze výchova psa není správná, at je to jakákoliv rasa.
19.3. | 00:46 kammil1203
14
Náhlasit nevhodný komentář
Toho majitele psa, co nečinně přihlížel útoku svého psa na jiného psa, chytit a zlynčovat a nechat zaplatit veterináře i léčení té holky u doktora!!! Podle mne to jeho agresivní pes neudělal poprvé!! Škoda, že ta holka neměla zbraň a tu bestii nezastřelila!!
18.3. | 23:42 Milena Švabíková
12
Náhlasit nevhodný komentář
Pane jo, chudák slečna i pes...Co je to za debila kterej tohle dopustí a klidně na to čumí?? Když svýho psa nezvládá tak mu má dávat košík a vodítko, je to tak jednoduchý.. Doufám že ho najdou a řádně potrestaj až se z toho zese*e...Taky jsem tohle zažila, psa mi hodinu zašívali, je to hrozný..
18.3. | 23:41 procsetodeje
8
Náhlasit nevhodný komentář
Porad to same dokola je to jen o poradny vychove a lasce ke psoviPak by se tohle nemuselo stat!A hazet porad do jednoho pytle jednu rasu ,muze opravdu jen retard i takovej nasr.knirac(jen priklad)muze pekne pohrzatPsovi a panickovi preji brzke uzdraveni.Tomu kr-plovi co utekl,on siTe osud dozene!..
18.3. | 20:04 stupurak10
20
Náhlasit nevhodný komentář
Toho majitele zavřít mezi agresivní čokly a psa na injekci
18.3. | 19:55 josefvyskoc
14
Náhlasit nevhodný komentář
utratit tu bestii a do kafilerie s nim, vcetne toho staforda !...
18.3. | 18:19 Bak Milý
15
Náhlasit nevhodný komentář
ty musis bejt hodne vysmazenej cigos :sperma1;