Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.10. 2017 13:49
Celoživotní úspory

Stařenka nechala v baru kabelku s 200 tisíci! Tohle s ní udělal číšník

Zdroj: TV Nova

Téměř 90letá stařenka oznámila na policii v Semilech, že jí zmizela kabelka, ve které měla mít 116 tisíc korun. Policisté se pustili do vyšetřování a případ měl ještě lepší konec, než čekali. Peníze totiž vrátil číšník z baru, kde žena byla. A v obálce bylo ještě více peněz, než říkala.

Žena byla společensky velmi čilá a zajít do baru pro ni nebyl žádný problém. Jako většina lidí v jejím věku ani ona příliš nevěřila bankám a své celoživotní úspory si před dvěma lety z banky vybrala a rozhodla se, že nejlíp se budou mít u ní.

 

Stačila chvilka roztržitosti a peníze i s kabelkou seniorka ve svém oblíbeném baru nechala ležet a odešla. Tam si zapomenuté kabelky všimli hosté a předali ji číšníkovi s tím, že ji tam kdosi zapomněl.

 

 

V tu dobu už babička ztrátu peněz odhalila a šla nepříjemnou událost ohlásit policistům. Řekla jim, že v kabelce měla 116 tisíc korun. Případ se vyřešil nakonec druhý den vlastně sám - když na linku 158 zavolal poctivý číšník, který hned nato policistům kabelku předal.

 

V nadité obálce uvnitř bylo dokonce ještě o 65 tisíc více, vlastně skoro 200 tisíc korun. Snad si 89letá žena propříště podobnou nerozvážnost rozmyslí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Chlapec ztratil peněženku, pak po ní pátral na facebooku! Odpověď, která přišla, ho zasáhla!

VÁŠ PŘÍBĚH: Jedno špatné rozhodnutí a byla jsem v exekuci

Jak vyjít s DŮCHODEM?

Ivan Berka/epa TN.cz