Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 2.8. 2017 15:01
Přejel do jiného kraje

Stařík (84) sedl na traktor a zmizel. Našli ho skoro o 100 kilometrů dál!

traktor - ilustrační foto
Zdroj: lockerdome.com
Ilustrační snímek

Mnoho desítek kilometrů urazil v úterý odpoledne a večer čtyřiaosmdesátiletý senior, který se na Berounsku vypravil na projížďku ve svém traktoru. Zastavilo ho až to, že mu došla nafta.

Senior odjel v úterý odpoledne z obce Kuchař na Berounsku do místních polích, kde jsou v plném proudu žně. V 18. hodin se o zmizení dozvěděli i policisté, kteří rozjeli rozsáhlé pátrání.


To bylo naléhavé i kvůli velkému horku, které panovalo. Kabina traktoru navíc nebyla klimatizovaná. Po starém pánovi pátrali policisté z místních služeben i kriminalisté, ze vzduchu terén propátrával i vrtulník.

 

"Krátce před půlnocí byl ztracený senior vypátrán živ a zdráv i s traktorem v obci Podbořany v Ústeckém kraji, kde mu došla nafta. Seniora našel náhodný svědek, který podle čísla na traktoru vyrozuměl majitele," popsala konec pátrání policejní mluvčí Marcela Pučelíková. Muž tak urazil beezmála sto kilometrů.Policisté zatím nevědí, proč se krátká projížďka po místních polích změnila na cestu do sousedního kraje. Senior je totiž stále vyčerpaný a zatím nebyl vyslechnutý.

 

"S největší pravděpodobností byl zřejmě senior s ohledem na vysoké teploty dezorientován a nedokázal najít cestu zpět domů," spekuluje mluvčí Pučelíková.

pez TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

2.8. | 15:36 Petr Kelenda
6
Čeští staříci budou pracovat ještě v 85 letech a hnědočeši spolu s ...
2.8. | 16:08 minibus
0
Petr Kelenda,,,, nepřehaněj sam si na pracaku, to vi tady každy,,, praseči ...
2.8. | 21:32 Jan Sedlacek
1
Náhlasit nevhodný komentář
Stařík je šikula a ty minibus zavři tu černou tlamu !
2.8. | 16:51 Marta Dostalova
1
Náhlasit nevhodný komentář
Tak nevím ale ráno jste psali: Čtyřiaosmdesátiletý traktorista se při žních ztratil, našli ho o 80 km dál ...,a teď najednou byl o 100 kilometrů dál ,tak snad ho tedy našli, protože to vypadá že podle Vás stále cestuje..
2.8. | 16:18 Petr Kelenda
3
Náhlasit nevhodný komentář
minibus-co ještě víš?Vykládej a přeháněj ať se tomu všichni mohou zasmát.
2.8. | 16:08 minibus
0
Náhlasit nevhodný komentář
Petr Kelenda,,,, nepřehaněj sam si na pracaku, to vi tady každy,,, praseči hlavo.
2.8. | 15:36 Petr Kelenda
6
Náhlasit nevhodný komentář
Čeští staříci budou pracovat ještě v 85 letech a hnědočeši spolu s černočechy(migranti) si budou celý život válet koule a brát rentu 21000 kč.Děkujem vládo!
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme