Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 10. 9. 2017
levný majetek

Stát se levně zbavuje majetku, seženete lamborghini i škodovku

Prodej automobilů
Zdroj: uzsvm.cz

Stát se levně zbavuje majetku, mezi kterým je i poměrně hodně aut. Na výběr jsou klasické vozy, v aukci se ale najde také několik sběratelských kousků. Nabídka je skutečně rozmanitá, pořídit si můžete od Škody 110 po Lamborghini Gallardo Spyder. Najde se ale také elektronika nebo třeba stavební materiál.

Lidé, kteří shání auto, by si neměli nechat ujít nabídku Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových, který na svých internetových stránkách nabízí celou řadu vozů k prodeji.

 

Většina věcí se prodává prostřednictvím aukce, najdou se ale i věci přímo k prodeji. V nabídce nejsou jen auta, najde se i elektronika, nářadí, hodinky, nože šperky nebo třeba stavební materiál.

 

Největším lákadlem jsou ale právě automobily. Stav vozů je různý, je tedy důležité důkladně si přečíst, jak na tom vozidlo je, kolik má najeto nebo jak je staré. Jsou zde téměř nová auta, najde se ale i vrak po bouračce.

 

115

GALERIE: Stát se levně zbavuje majetku

Zdroj: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových

Osobní motorové vozidlo zn. ŠKODA 110 L - 6 200 Kč

Hodnocení:

 

Největším lákadlem je pravděpodobně Lamborghini Gallardo Spyder, jehož vyvolávací cena je milion a čtvrt. Kdo by chtěl investovat méně, najde osobní auto v řádech desítek tisíc. Někoho by mohla spíše zajímat druhá strana spektra. Stát nabízí žlutý vůz Škoda 110L, minimální kupní cena je 6 200 korun.

 

 

Případní zájemci by si také měli dávat pozor na termín podání nabídek, protože je u jednotlivých položek různý. Některé aukce končí již za pár dní, jiné končí až během listopadu.

 

Kompletní seznam nabízených předmětů najdete na stránkách Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových.
 

klma TN.cz