Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 25. 1. 2016
Sháníte bydlení?

Stát se v dražbě zbavuje levně bytů: 3+1 už od 150 tisíc!

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových prodává byty
Zdroj: uzsvm.cz

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) nabízí k odprodeji byty po celé České republice. Levné bydlení tak můžete získat například v Českém Těšíně, Ostravě, Děčíně, Plzni nebo v Českém Krumlově. Vyvolávací ceny jsou přitom velmi příznivé!

Pokud se vám některý z bytů zalíbí a chtěli byste se pokusit jej získat do svého vlastnictví, musíte se přihlásit do výběrového řízení na odkup uvedeného bytu. Patřičný formulář najdete na stránce ÚZSVM u příslušného bytu, kde najdete také další potřebné písemnosti. Do formuláře, který odešlete na adresu konkrétní pobočky ÚZSVM, která dražbu pořádá, uvedete částku, kterou jste za byt ochotni nabídnout.

 

Pro účast ve výběrovém řízení musíte složit kauci, která odpovídá 10 procentům minimální ceny za převod. Pohybuje se tak v řádech několika desítek tisíc. U některých bytů je nutné počítat s dalšími drobnými náklady například na převod družstevního podílu (cca. 10 tisíc Kč), případně za odkup vybavení bytu.

 

Jednotlivé byty se dost liší stavem, v jakém se nacházejí. U některých je nutná kompletní rekonstrukce, čemuž také odpovídá nižší cena.

 

Podrobnosti o jednotlivých bytech najdete v příslušných galeriích!

 

Družstevní byt 2+1 v Bojkovicích (okr. Uherské Hradiště)
Termín podání nabídek: 11. února 2015
Minimální kupní cena: 580 000 Kč

17

GALERIE: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových prodává byty - Prodej družstevního bytu v Bojkovicích

Zdroj: uzsvm.cz

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových prodává byty - Prodej družstevního bytu v Bojkovicích - 1

Byt se nachází v budově Bojkovice, ul. 1. Máje, č. p. 716, 717, byt.dům, na pozemku st. p. č. 911, LV 1901 pro k. ú. Bojkovice. Družst. byt 2+1 o celkové výměře 53,08 m2 se sestává ze dvou pokojů, kuchyně, předsíně, koupelny, WC a šatny. K bytu náleží sklepní místnost v podzemním podlaží o výměře 3,74 m2 a balkon o výměře 3,24 m2. Vybavení bytu: okna zdvojená, dřevěná. Vnitřní dveře dřevěné plné či prosklené. Podlahy PVC, parketová mozaika a betonový potěr. Bytové jádro je zděné. Ohřev vody plynovou karmou a elektrickým bojlerem. Vytápění prostřednictvím domovní plynové kotelny, v bytě litinová otopná tělesa. Vybavení kuchyně: keramické obklady, kuchyňská linka, kombinovaný sporák, karma. Vybavení koupelny: keramické obklady, ocelová vana, umývadlo, bojler. Celkově je údržba vnitřního zařízení bytu zanedbaná, vybavení bytu i stavební konstrukce jsou převážně v původním stavu. Předpokládá se rekonstrukce interiéru.

Hodnocení:


Byt 3+1 v Horní Lutyni (okr. Orlová)
Termín podání nabídek: 22. února 2016
Minimální kupní cena: 303 000 Kč
 

14

GALERIE: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových prodává byty - Prodej nemovitého majetku v k.ú. Horní Lutyně

Zdroj: uzsvm.cz

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových prodává byty - Prodej nemovitého majetku v k.ú. Horní Lutyně - 1

Majetek se nachází v obci Orlová, městské části Lutyně, ulice Kpt. Jaroše. Bytová jednotka č. 6 o velikosti 3+1 o celkové podlahové ploše včetně příslušenství 57,29 m2, nacházející se ve 3.NP. Byt obsahuje kuchyň, 3 obytné místnosti, předsíň, koupelnu a WC. Příslušenstvím bytu je sklep. Byt je určen ke kompletní rekonstrukci, v bytě jsou plastová okna. V bytě je odpojen plynoměr i elektroměr. Na domě je po revitalizaci po 13 letech viditelná plíseň a mech.

Hodnocení:

 

 

Byt 2+1 v Českém Těšíně
Termín podání nabídek: 22. února 2016
Minimální kupní cena: 375 000 Kč
 

14

GALERIE: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových prodává byty - Prodej nemovitého majetku v k.ú. Český Těšín

Zdroj: uzsvm.cz

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových prodává byty - Prodej nemovitého majetku v k.ú. Český Těšín - 1

Předmětný byt se nachází v přízemí cihlového domu čp. 1315/4 na ul. Tovární. Jedná se o byt č. 3 o velikosti 2 + 1 bez balkonu, s celkovou výměrou podlahové plochy 49,76 m2, vybaven starou kuchyňskou linkou a plynovým sporákem, v koupelně je původní umakartové jádro s vanou, v chodbě se nachází vestavná skříň – vše původní. Součásti bytu je sklepní kóje v suterénu domu. V bytě je odpojen plynoměr a elektroměr. Byt není užíván od března 2014, je v původním stavu, značně opotřebován a bude vyžadovat celkovou rekonstrukci. Dům je jedno vchodový, 4 podlažní, bez výtahu, kolaudován v roce 1960, v roce 2005 provedena částečná revitalizace.

Hodnocení:

 

Družstevní byt 3+1 v Třinci
Termín podání nabídek: 22. února 2016
Minimální kupní cena: 950 000 Kč
 

15

GALERIE: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových prodává byty - Převod majetku v k.ú. Třinec

Zdroj: uzsvm.cz

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových prodává byty - Převod majetku v k.ú. Třinec - 1

Bytová jednotka o velikosti 3+1 v 1. NP sestává z kuchyně (8,15 m2), pokoje (21,48 m2), pokoje (9,98 m2), pokoje (13,81 m2), předsíně (13,88 m2), bytového jádra - koupelny (2,80 m2), WC (0,90 m2), lodžie (5,14 m2) a sklepní kóje (0,28 m2). Byt je orientován na severovýchod a jihozápad. Kuchyně je vybavená plynovým sporákem a kuchyňskou linkou. Vybavení koupelny tvoří vana a umyvadlo, WC je samostatné se splachovacím záchodem s nádržkou. Okna v bytě jsou plastová. Z pokoje je vstup na lodžii. Veškeré vybavení je původní, zastaralé. Byt bude vyžadovat přiměřenou rekonstrukci.

Hodnocení:

 

Byt 2+kk v Ostravě-Dubině
Termín podání nabídek: 26. února 2016
Minimální kupní cena: 370 000 Kč
 

15

GALERIE: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových prodává byty - Převod majetku v k.ú. Dubina u Ostravy

Zdroj: uzsvm.cz

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových prodává byty - Převod majetku v k.ú. Dubina u Ostravy - 1

Jednotka č. 114/21 o velikosti 2 + 0 se stává z předsíně (7,11 m2), obytné místnosti s kuchyň. koutem (24,56 m2), obytné místnosti (13,36 m2), koupelny (2,14 m2), WC (1,03 m2), a dvěma lodžiemi o velikosti podlahové plochy celkem 6,60 m2. Příslušenstvím bytu je komora (1,56 m2), nacházející se mimo byt, přístupná ze společné chodby v 5. NP domu. Dveře v jednotce jsou dřevěné, plné i prosklené, povrchy podlah jsou tvořeny PVC. Bytové jádro, stěny koupelny a WC, je vytvořeno z plošných prvků vyrobených na bázi dřevní hmoty s umakartovým povrchem. Záchod je splachovací, koupelna je vybavena umývadlem a nízkou plechovou vanou. Kuchyně je vybavena původní kuchyňskou linkou, plynovým sporákem s odsávačem par. Okna bytu a lodžie jsou směrována k jihovýchodu. Byt je v původním stavu, zanedbaná údržba, bude vyžadovat přiměřenou rekonstrukci.

Hodnocení:

 

Byt 2+1 v Děčíně
Termín podání nabídek: 10. února 2016
Minimální kupní cena: 464 000 Kč
 

15

GALERIE: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových prodává byty - Prodej bytové jednotky v budově Děčín VI - Letná, k.ú. Podmokly

Zdroj: uzsvm.cz

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových prodává byty - Prodej bytové jednotky v budově Děčín VI - Letná, k.ú. Podmokly - 1

Jedná se o bytovou jednotku umístěnou ve čtvrtém nadzemním podlaží cihlového domu bez výtahu. Dům je zateplený. Bytová jednotka velikosti 2+1 a celkové podlahové ploše včetně příslušenství (2 sklepů o celkové ploše 10 m2) 60 m2, je v původním stavu, okna jsou dřevěná, koupelna obložena dlaždicemi. Byt má balkon o velikosti 1,6 m2, který se nezapočítává do celkové plochy jednotky. Vytápění je zajištěno vlastním kotlem, vaří se na plynu.

Hodnocení:

 

 

Družstevní byt 2+kk v Jindřichově Hradci
Termín podání nabídek: 12. února 2016
Minimální kupní cena: 475 000 Kč
 

18

GALERIE: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových prodává byty - Prodej družstevního podílu s právem nájmu bytu v k.ú. Jindřichův Hradec

Zdroj: uzsvm.cz

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových prodává byty - Prodej družstevního podílu s právem nájmu bytu v k.ú. Jindřichův Hradec - 1

Dům se nachází v komplexu uzavřeného bloku zděných netypových bytových domů a užívá se od roku 2001. Uprostřed tohoto komplexu bytových domů je dvůr s dětským hřištěm a garážemi. Dům je pětipodlažní (počítáno vč. přízemí s jedním bytem) s podkrovím, kde se nachází jeden atypický byt – celkem má dům 18 bytů. V suterénu domu je možno si pronajmout, příp. odkoupit garážové stání. Taktéž je možné si pronajmout, příp. odkoupit, garáž ve dvoře komplexu bytových domů. V domě se nachází výtah. Budova je přístupna ze zpevněných asfaltových ploch místní komunikace. V blízkosti domu se nachází obchod, restaurace, pošta, základní škola se sportovním zázemím a zastávka MHD. Byt č. 4 o velikosti 2+kk se nachází ve druhém nadzemním podlaží. Byt je v dobrém stavu, orientován je k západu - sestává se ze 2 pokojů o výměře 17,50 m2 a 8,40 m2, předsíně o výměře 7,60 m2 a koupelny s WC o výměře 4,30 m2. Ve větším pokoji je kuchyňský kout. Byt má balkón (výměra 2,7 m2). Součástí bytu jsou společné prostory, sušárna a sklepní kóje (2 m2), která se nachází v 1. nadzemním podlaží. Celková užitná plocha bytu, bez balkónu a sklepní kóje, činí 37,8 m2. Inženýrské sítě, vytápění: elektrické vedení, vodovod, plynovod není, ústřední vytápění – dálkové z centrálního zdroje, telefonní zásuvka, zvonek el. vrátný a domácí telefon. Vybavení bytu: varná deska, elektrická trouba, el. bojler na ohřev teplé vody, kuchyňská linka a vestavěné skříně, okna plastová s izolačním dvojsklem, kování ROTO – dobrý stav, obklady stěn (kuchyně – kolem kuchyňské linky, koupelna, WC), latěný box ve společném sklepě.

Hodnocení:

 

Byt 2+1 ve Chvaleticích (okr. Pardubice)
Termín podání nabídek: 28. ledna 2016
Minimální kupní cena: 520 000 Kč
 

12

GALERIE: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových prodává byty - Byt s příslušnými podíly, k.ú. Telčice

Zdroj: uzsvm.cz

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových prodává byty - Byt s příslušnými podíly, k.ú. Telčice - 1

Jedná se o byt č. 133/1 o velikosti 2+1, 1. kategorie, ve zděném bytovém domě. Podlahová plocha bytu zahrnuje 2 pokoje, kuchyň, chodbu, koupelnu + WC, sklep a sklepní kóji. Bytový dům je zděný s valbovou střechou a taškovou krytinou. Stáří stavby je cca 61 let. V bytě jsou dřevěná zdvojená okna, dřevěné plné a prosklené dveře s kovovými zárubněmi, podlahy jsou z parket, dlažby a PVC. Vytápění je lokální plynové, příprava TUV v karmě, elektroinstalace světelná. V bytě se nacházejí movité věci, které tvoří vybavení prodávané jednotky a jsou značně opotřebované.

Hodnocení:

 

Družstevní byt 3+1 v Mostě
Termín podání nabídek: 28. ledna 2016
Minimální kupní cena: 149 100 Kč
 

13

GALERIE: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových prodává byty - Družstevní byt v Mostě

Zdroj: uzsvm.cz

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových prodává byty - Družstevní byt v Mostě - 1

Byt je umístěn v pátém nadzemním podlaží (4. patře) domu č. p. 376 v České ulici v Mostě. Obytný dům č. p. 376 je součástí obytného bloku č. 625, který má devět samostatných vchodů (obytných domů) umístěných na devíti stavebných parcelách. Ulice Česká je součástí sídliště Výsluní. Sídliště bylo vybudováno v průběhu osmdesátých let minulého století, včetně inženýrských sítí, komunikací a občanské vybavenosti. Blok č. 625 byl uveden do trvalého užívání v roce 1984, od této doby je trvale užíván. Údržba domu je na dobré úrovni, byla provedena oprava střechy, výměna oken a vstupních dveří, zateplení štítů a čelní stěny. Společné prostory jsou čisté a udržované. Jedná se o byt 3+1 (tři pokoje, kuchyň, předsíň, koupelna, WC, šatna, komora).

Hodnocení:

 

Byt 1+kk v Plzni
Termín podání nabídek: 5. února 2016
Minimální kupní cena: 870 000 Kč
 

14

GALERIE: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových prodává byty - Výběrové řízení na bytovou jednotku v Plzni

Zdroj: uzsvm.cz

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových prodává byty - Výběrové řízení na bytovou jednotku v Plzni - 1

Bytová jednotka č. 1512/35 o velikosti 1+ KK se nachází v 11. NP vchodu č. or. 10, bytového domu č.p. 1511, 1512 původním stavu. Součástí nemovitých věcí jsou pozemkové parcely p.č. 3560, 3561, v katastru nemovitostí vedené jako zastavěná plocha a nádvoří s příslušným spoluvlastnickým podílem. Budova prošla kompletní revitalizací – zateplená fasáda, plastová okna, nový prostorný výtah, nová střecha. Budova je napojena na el. rozvody, vodovodní, kanalizační a plynový řád. Stáří budovy je 41 let. Dispozičně je byt rozdělen na předsíň (4,75 m2), na jejíž pravé straně se nachází vstup do koupelny s WC (3,87 m2). Naproti vstupním dveřím se nachází vstup do pokoje (16,5 m2). Z pokoje se vchází na prostornou zasklenou lodžií (6,51 m2). Vybavení bytu tvoří sprchová vana, WC splachovací s nádržkou, plechová kuchyňská linka s digestoří, vestavěná skříň v předsíni. Vytápění ÚT a ohřev teplé vody jsou řešeny dálkově. K bytu náleží sklepní kóje.

Hodnocení:

 

Byt 2+1 u Kremži (okr. Český Krumlov)
Termín podání nabídek: 10. února 2016
Minimální kupní cena: 700 000 Kč
 

16

GALERIE: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových prodává byty - Prodej bytu 2+1 v k.ú. Křemže

Zdroj: uzsvm.cz

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových prodává byty - Prodej bytu 2+1 v k.ú. Křemže - 1

Prodej bytu 2+1 v ul. Nový Doubek čp. 205 v městysu Křemže, nacházejícím se cca 10 km severně od Českého Krumlova. Dům čp. 205 je třípatrový, bez výtahu, prošel rekonstrukcí pláště - má plastová okna, zateplenou fasádu vč. klempířských konstrukcí. Dům je napojen na veřejný vodovod, kanalizaci, el. síť a plyn, je vybaven parabolou a přijímačem satelitního signálu, v místě je možnost připojení na bezdrátový internet. Byt č. 2 se nachází v prvním patře, je orientovaný k jihu s výhledem na Kleť. Sestává se z kuchyně (4,63 m2), 2 pokojů (16,71 a 13,77 m2), předsíně(6,15 m2) a koupelny (2,97 m2). Celková plocha bytu činí 45,38 m2, dále k němu náleží lodžie 2,71 m2 a 2 sklepní kóje umístěné v přízemí. Vybavení bytu tvoří kuchyňská linka s dřezem a se sporákem, bojler, vana a umyvadlo vč. baterií, 3ks topná tělesa, zvonek a domácí telefon. Součástí prodávaných nemovitostí je i stavba bez čp/če na pozemku 194/42, jde o řadovou přízemní zděnou stavbu o výměře 8 m2 , která je situovaná naproti domu čp. 205. Z inž. sítí je zaveden el. proud. Energetická třída domu je G, dům nemá zpracován průkaz energetické náročnosti.

Hodnocení:

 

Byt 1+kk v Tanvaldu (okr. Jablonec nad Nisou)
Termín podání nabídek: 5. února 2016
Minimální kupní cena: 190 000 Kč
 

16

GALERIE: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových prodává byty - Prodej bytové jednotky v obci Tanvald

Zdroj: uzsvm.cz

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových prodává byty - Prodej bytové jednotky v obci Tanvald - 1

Bytová jednotka o velikosti 1+kk s úplným příslušenstvím se nachází v 8. patře (9. NP) – první byt vpravo od výtahu bytového domu čp. 550 na pozemku st. parcele č. 1050, k. ú. Tanvald, ul. Palackého, obec Tanvald. K vlastnictví bytové jednotky patří spoluvlastnický podíl o velikosti 259/34229 na společných částech domu a spoluvlastnický podíl o velikosti 259/34229 na pozemku st. p. č. 1050 v k. ú. Tanvald. Bytový dům se nachází ve střední části města, ul. Palackého, obec Tanvald, v jihozápadní části sídliště „Výšina“ s vybudovanou úplnou infrastrukturou, v dobré, klidné a slunné poloze.

Hodnocení:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Pojďte s námi na návštěvu domů k Lucii Bílé! Uvidíte luxus, který vás dostane do kolen

NEUVĚŘITELNÝ LUXUS! Tak bydlí Rambo! Nakoukněte do velkolepého sídla Sylvestera Stallona

vbo TN.cz