Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.8. 2016 17:52
tipy na bleskové zájezdy

Stihněte dovolenou za dva dny! Moře i poznávačky za pár stovek

Koupání
Zdroj: Profimedia
Dovolenou si můžete užít i za víkend (ilustrační foto)

Zatímco někdo si v práci může vzít volno třeba čtrnáct dní v kuse, jinému o prázdninách nepovolí ani den. To ale není důvod ke smutku, parádní dovolenou můžete stihnout i za dva dny.

Nedovolí vám čas nebo peníze strávit dovolenou u moře? Chtěli byste poznat kus světa, ale v práci si volno vzít nemůžete? Tohle všechno můžete stihnout i během víkendu!

 

V současné době totiž cestovní kanceláře nabízejí kromě klasických pobytových nebo poznávacích zájezdů také výlety, které vám zaberou jen pár dní. A pokud víte, kde hledat, může vás tento bleskový zážitek vyjít na pár stovek.

 

Zajímavou nabídku krátkých zájezdů najdete u cestovní kanceláře Alexandria. Vybrat si můžete jak lenošení u moře, tak aktivní výlet do hor. Kompletní nabídku zájezdů najdete ZDE.


 

Nabídka zájezdů CK Alexandria

 

112

GALERIE: Nabídka zájezdů CK Alexandria

Zdroj: CK Alexandria

Hotel Jezero

Hodnocení:

 

Pokud hledáte co nejnižší cenu, zkuste se podívat na slevové portály. Tady totiž krátkodobé zájezdy pořídíte skutečně za hubičku. Vybrali jsme pro vás několik exkluzivních nabídek z webu Slevomat.cz.

 

Za 999 Kč se můžete zajet vykoupat na chorvatskou Istrii. Autobusem odjedete v pátek a vrátíte se v neděli, přičemž celý jeden den strávíte u moře.

 

 

Koupání společně s poznáním si užijete za pouhých 1340 Kč v Itálii. Odjíždí se v pátek večer a v sobotu ráno už se můžete natáhnout na pláž, kde vás čeká devět hodin relaxu. Odpoledne následuje prohlídka slavných Benátek a v neděli už budete doma.

 

Pokud vás moře neláká, můžete nasát kouzlo Nizozemí. Za tři dny v Amsterdamu zaplatíte jen 1649 Kč, poznáte město a uvidíte i skanzen větrných mlýnů, výrobnu proslulých dřeváků a sýrárnu.

 

 

A za pár stovek si můžete užít také celý den zábavy, pouhých 1299 Kč vás totiž bude stát zájezd do německého Legolandu, včetně neomezeného vstupu na všechny atrakce. Jeden den v noci odjedete, další den v noci se vrátíte.

 

Obrovské popularitě se těší i tzv. eurovíkendy. Ty zahrnují obvykle jen cestu a ubytování, program si může každý sestavit sám. Nejčastěji se do místa pobytu dopravujete letecky, abyste toho co nejvíc stihli. Při výběru zájezdu se zkuste v cestovní kanceláři zeptat i na tuto variantu!

mom TN.cz