Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 29.11. 2015 18:36
Utržená ze řetězu

Stopařka rozjela sexuální hrátky, nepřestala ani před hlídkou

Američanku zatkli za sex na veřejnosti - 2
Zdroj: Policie

Opravdu dlouho bude na službu vzpomínat floridská policejní hlídka, která vyjela k sexu na veřejnosti. Policisté od sebe museli odtrhávat roztouženou dvojici, které nevadilo ani uniformované obecenstvo.

Devětadvacetiletá Tammy Lee Powersová jela v sobotu pořádně nadraná domů na kole. Jenže neukočírovala řidítka a havarovala. O pár okamžiků později jí nabídl svezení řidič nákladního auta, který zrovna projížděl kolem.


Po půl šesté na policii volali svědci, že po ulici ve městě Fort Meyers poblíž červeného náklaďáku pobíhá nahý muž. Když policisté dorazili na místo, objevili Powersovou, kterou "obhospodařoval" svlečený šofér.Páru, který se při sexu opíral o bočnici náklaďáku, evidentně ani trochu nevadilo, že má policejní publikum a dál souložil. Muž sice příjezd policistů zaregistroval, ale choval se, jako by se nechumelilo.


Když se sexuální partneři konečně oblékli, Powersová ignorovala výzvy k předložení dokladů a radši začala policistům sprostě nadávat. Legitimovala se až po dlouhé době.


Američanku zatkli za sex na veřejnosti
Zdroj: Policie


Řidič náklaďáku později vypověděl, že Powersovou poznal dříve toho dne, když žena havarovala na kole. Když ji poté vezl domů, zeptala se, zda se nechce pomilovat a on jí vyhověl.Podle policistů se Powersová stále pokoušela odejít z místa incidentu, i když ji muži zákona opakovaně vyzývali, aby zůstala na místě. Nakonec ji museli nasadit pouta a zavřít ve služebním autě. 


Protože má řidič čistý trestní rejstřík a spolupracoval, policisté vše vyřešili jen domluvou. Powersová je naopak obviněná z odporu při zatýkání a veřejného obnažování a prvního prosince ji čeká návštěva soudní síně.

pez TN.cz