Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.11. 2017 21:57
dva mrtví

Strašlivá série na Moravě: Rodinné spory už potřetí řešili lidé nožem

Zdroj: TV Nova

Kriminalisté na východě Moravy řeší za poslední týdny už tři případy brutálních útoků mezi rodinnými příslušníky. Výsledkem jsou dva mrtví lidé a jeden zraněný. Poslední napadení se odehrálo v Pitíně na Uherskobrodsku.

Takovou sérii snad kriminalisté na východě Moravy nepamatují. Za poměrně krátkou dobu vyjížděli už potřetí k případu, kde jeden z členů rodiny vzal na toho druhého nůž. Nejspíš vzájemné spory dohnaly před pár dny šestatřicetiletou ženu k napadení svého partnera v Pitíně.

 

Pětačtyřicetiletý muž měl ale štěstí, útok své partnerky přežil. "Muž leží na jednotce intenzivní péče, utrpěl středně těžká poranění, je stabilizovaný, mimo ohrožení života," potvrdila mluvčí krajské nemocnice Dana Lipovská.

 

Proč žena partnera bodla do hrudníku, se zatím neví , skončila totiž na kroměřížské psychiatrii. "Žena je v péči lékařů, s ohledem na její zdravotní stav proti ní kriminalisté prozatím nezahájili trestní stíhání," uvedla policejní mluvčí Lenka Javorková.

 

To ale neplatí o ženě, která minulý víkend zabila svého muže. Ani u této dvojice to nevypadalo na problémy. Romantický večer na jejich chatě ale skončil vraždou. "Žena obviněná z vraždy svého manžela byla soudcem vzata do vazby a my jsme jí eskortovali do vazební věznice v Ostravě," přiblížila Javorková.

 

 

Ve vazbě skončil i muž ze Starého Města u Uherského Hradiště. Den, kdy nožem zavraždil ve spánku svoji tříletou dceru, přitom tuto sérii odstartoval. Soudy ho mohou za mříže poslat až na dvacet let. Ve hře je ale i výjimečný trest.
 

Petr Zapletal/klma tn.cz / TV Nova
Reklama