Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 2.4. 2017 14:24
galerie brutální útok

Žena se synem nabídli pomoc bezdomovci. Muž je ubodal!

Dvě vraždy a pokus o vraždu v Stourbridge
Zdroj: Profimedia

Strašlivé neštěstí se událo v anglickém městě Stoutbridge. Rodina Wilkinsonových pomáhala bezdomovci, dávali mu nejen peníze, ale také mu našli střechu nad hlavou. Ten se jim ale odvděčil skutečně strašlivě. Podle obvinění vnikl do jejich domu a brutálně ubodal matku a syna, otce vážně zranil. Dcera Lydia, která jediná v domě nebyla, se byla v neděli rozloučit se ztracenou rodinou na místě činu.

Svět se Lydii Wilkinsonové (18) zcela změnil a život rozhodně mladou dívku nešetřil. Ta v neděli byla vzpomínat na svého bratra (†13) a matku (†50), oba podlehli útoku muže (23), kterému rodina dlouhou dobu pomáhala. Jediný, kdo útok přežil, byl otec (47), který leží ve vážném stavu v nemocnici.

 

K brutálnímu útoku došlo ve čtvrtek, kdy se útočník vloupal do domu, kde své oběti pobodal nožem a poté se dal na útěk v rodinném Land Roveru. Ten policisté zastavili přibližně po 30 minutách od strašlivého incidentu. Podezřelý je navíc bezdomovec (23), kterému rodina pomohla z nejhoršího.

 

Podezřelý Aaron Barley (23) s rodinou nikdy nebydlel, ale mnohé od nich získal. Wilkinsonovi mu pomáhali nejen finančně, dokonce mu našli i střechu nad hlavou a poskytli práci. Pomoc od rodiny získával od doby, kdy ho na konci roku 2015 našli spát na parkovišti u obchodního domu.

 

16

GALERIE: Bezdomovec ubodal matku se synem, kteří mu poskytli pomoc

Zdroj: Profimedia

Wilkinsonovi - otec s dětmi

Hodnocení:

 

Zdrcená Lydia potvrdila, že s nimi Barley v domě nikdy nežil. Ten stanul v sobotu před soudem, kde si vyslechl obvinění z dvojnásobné vraždy a pokusu o vraždu.

 

 

 

Ztrátu pociťují všichni, kteří rodinu znali. Přátelé je popisují jako pečující a milou rodinu, matka byla nesobecká a vždy se snažila dát maximum. Syn byl podle spolužáků neustále usměvavý.

klma TN.cz