Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 11. 12. 2015
dítě feťačky

STRAŠLIVÉ VIDEO: Takhle vypadá miminko závislé na drogách!

Zdroj: YouTube.com

"Rodila jsem a píchala si heroin v koupelně," přiznala matka. Její syn se narodil s drogovou závislostí a strašlivým absťákem.

Clorissa Jonesová si po celé těhotenství píchala heroin, její syn Jacoby se narodil těžce závislý. V nemocnici natočili hrozivé video, na kterém je mu sotva pár týdnů a právě prožívá jeden z absťáků. Chlapeček se nekontrolovatelně třese, lapá po dechu a je mu strašně zle.

 

Jeho matka na videu drží v náručí svého druhého syna Braxtona. Jacobyho jí úřady sebraly. "Rodila jsem Jacobyho a píchala si přitom heroin v koupelně," přiznává s pláčem. Když se chlapeček narodil, fetovala dál. O syna přišla, když s ním pod vlivem drog nabourala. Poté, co jí Jacobyho zabavily úřady, zjistila, že je znovu těhotná.

 

 

Clorissa se konečně rozhodla své závislosti postavit a nastoupila do léčebny. Braxton se tak narodil závislý na metadonu. I on trpěl prvních pár týdnů života abstinenčními příznaky, teď už je ale relativně v pořádku. Jen špatně jí. Pokud Clorissa vydrží nefetovat, zřejmě jí vrátí do péče i Jacobyho.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Pořádně rozjetá diskotéka. Dívka nepoznala, že jí v rozkroku jezdí jiná ruka

Čech s bernardýnem jsou slavní po celém světě! Mrkněte na video, jak kluka pes táhne přes cestu

hel TN.cz