Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 9. 3. 2017
porušili zákon?

Strážníci, nebo piráti silnic? Šílená jízda městské policie na videu

Zdroj: facebook

Redakce TN.cz se dostala k videu, na kterém je zachycena velmi podivná jízda strážníků Městské policie ve služebním vozidle. Autor videa, je přesvědčen, že muži zákona hned několikrát porušili zákon. Video už na podnět redakce TN.cz prověřuje Městská policie.

Případů, kdy kamera ve vozidle zachytí nebezpečné chování řidičů na silnici, stále přibývá. Naštěstí se ale zvyšuje i počet vozidel, které mají na palubní desce kameru a hříšníka nemilosrdně nahrají a zajistí tak i důkazy.

 

A přesně to se stalo řidiči, který v Praze natočil podobné video. Jenže v roli pirátů silnic se tam překvapivě objevuje vozidlo Městské policie. "Jednání řidiče vozidla je poněkud zvláštní, no ostatně posuďte sami v přiloženém videu," napsal člověk, který video zveřejnil na sociální síti.

 

 

Redakce TN.cz video předala k posouzení přímo Městské policii. "Okolnosti na videu Městská policie Praha aktuálně vyhodnocuje," uvedl pro TN.cz mluvčí Městské policie Praha Jan Čihák. Jak celý případ dopadne, vás budeme informovat.

 

Co si myslíte o počínání strážníků MP na videu vy? Napište nám do komentářů pod článkem, nebo na náš Facebook.

hru TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

9.3. | 08:31 Jaroslav Volský
11
jak říkal táta-dej blbci funkci a on ti ukáže.
9.3. | 09:07 JIří Kábrt
-8
Já jsem si všimnul,že auto s kamerou předjíždělo MěP v pravém pruhu,co jsi ...
9.3. | 21:59 allanaldik
0
Náhlasit nevhodný komentář
ty ulice ale nemam je den co den najete ale jezdim tam tudy tak 10x do roka kdyz si zkracuju cestu na cernak a smer ML.Boleslav a vim ze tam je 50tka.
9.3. | 21:59 allanaldik
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jana Lulana tu cast Prahy moc nejezdim takze vam budu verit. Ale jak jsem psal ze jste fakt dobra kdyz poznate rychlost z kamery kdyz obe auta jedou a nemate zadny zachytny bod na urceni rychlosti, to ja nedokazu ikdyz mam za hodne let najeto uz pres milon km. TO ME U VAS ZARAZI.Ale vim kde jsou-
9.3. | 21:39 Jan Plechata
0
Náhlasit nevhodný komentář
...
9.3. | 21:30 Jan Plechata
2
Náhlasit nevhodný komentář
Jiří Kábrt: "Já jsem si všimnul,že auto s kamerou předjíždělo MěP v pravém pruhu,co jsi myslím,není taky povoleno,..." Tak pane Kábrte, pokud máte řidičák, tak ho vraťte. Tohle bylo v obci, kde se jezdí v libovolném pruhu a tím pádem pokud je v pravém pruhu rychlůejší, nejde o podíždění!!
9.3. | 16:00 Jana Lulana
0
Náhlasit nevhodný komentář
allanaldik: je to na ulici broumarska X ocelkova na cernem moste. rozhodne vim, kde to je, kdyz ty vis ho*no
9.3. | 15:15 allanaldik
5
Náhlasit nevhodný komentář
tam jsou znacky ktere omezuji rychlost 30/50/70. A zastavit ridice za rychlost bez radaru to dokazi fakt jen idiiotsti mestaci. A nejste nahodou muzatkou jednoho z tech mestackych idiiotu???
9.3. | 15:15 allanaldik
4
Náhlasit nevhodný komentář
Jana Lulana jste velmi dobra kdyz umite odhadnout kolik jel ten ridic co to natocil. Pro mnoho ridicu to je velky problem pres kameru rict ze ridic jede 70tkou nebo 50satkou, kaera totiz zkresluje ale vy jste uzasna jak vite o kolik to je. Skoda ze jste nenapsala ktera ulice a jestli -
9.3. | 14:58 Sergej Zajicev
3
Náhlasit nevhodný komentář
Nic , žádný projednávaní . Nedovedeš myslet hlavou ,jednáš jako pachatel .Vyhazov a do továrny makat 12 hod . Tam můžou blbnout na plný plyn .
9.3. | 14:54 Sergej Zajicev
1
Náhlasit nevhodný komentář
Měštáci berou k polici kde koho , Přitom ani nemají základní vzdělání . U nás je páko co vyšel 8 třídu zvláštní školy . Přibrali ho jen proto skin .Vysoký a plešatý ,ostatní si vyholili hlavy také . Kopou do lidí šlapou na ně všude i na krk a hlavu .
9.3. | 14:51 Jana Lulana
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ten clovek s kamerou byl normalni pirat a provokater.Rozhodne nejel 50km/h. Jeli jste oba nebezpecne.Mestaci davali alespon zmenu smeru. Jen proto,ze zakony v CR stoji za ho*no,se nebudu jako ridic chovat jak pitomec.Ridic dle hlasu je mlady a tudiz nezkuseny.BTW Heslo pomahat a chranit MP nema.