Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 9. 3. 2017
porušili zákon?

Strážníci, nebo piráti silnic? Šílená jízda městské policie na videu

Zdroj: facebook

Redakce TN.cz se dostala k videu, na kterém je zachycena velmi podivná jízda strážníků Městské policie ve služebním vozidle. Autor videa, je přesvědčen, že muži zákona hned několikrát porušili zákon. Video už na podnět redakce TN.cz prověřuje Městská policie.

Případů, kdy kamera ve vozidle zachytí nebezpečné chování řidičů na silnici, stále přibývá. Naštěstí se ale zvyšuje i počet vozidel, které mají na palubní desce kameru a hříšníka nemilosrdně nahrají a zajistí tak i důkazy.

 

A přesně to se stalo řidiči, který v Praze natočil podobné video. Jenže v roli pirátů silnic se tam překvapivě objevuje vozidlo Městské policie. "Jednání řidiče vozidla je poněkud zvláštní, no ostatně posuďte sami v přiloženém videu," napsal člověk, který video zveřejnil na sociální síti.

 

 

Redakce TN.cz video předala k posouzení přímo Městské policii. "Okolnosti na videu Městská policie Praha aktuálně vyhodnocuje," uvedl pro TN.cz mluvčí Městské policie Praha Jan Čihák. Jak celý případ dopadne, vás budeme informovat.

 

Co si myslíte o počínání strážníků MP na videu vy? Napište nám do komentářů pod článkem, nebo na náš Facebook.

hru TN.cz