Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.9. 2017 20:46
Muž se zbraní

Na exekutory v Plzni někdo střílel: Dva zranění a poničené auto!

Zdroj: TV Nova

Plzeňskou Smrkovou ulicí se v úterý dopoledne rozlehly výstřely. Podle policie zde muž střílel na exekutory. Záchranka z místa odvezla dva zraněné. Policisté ovšem podle informací TV NOVA zadrželi hned trojici mužů.

"Mohu potvrdit, že jsme v 10:15 přijali na tísňovou linku oznámení o střelbě na exekutory ve Smrkové ulici na Doubravce. Momentálně toto oznámení prověřujeme. Další informace zatím nejsou k dispozici," řekla TN.cz těsně před polednem policejní mluvčí Veronika Hokrová.Odmítla komentovat, kolik výstřelů padlo a zda se střelce podařilo zadržet, nebo jestli uniká. Podle Novinek ozbrojenec střílel do auta exekutorů. Vůz měl rozbité okýnko a na zemi okolo ležely nábojnice.

 

Podle mluvčího záchranářů Martina Brejchy byli během incidentu zraněni dva lidé. "Oba utrpěli lehká zranění v oblasti hlavy," upřesnil mluvčí. S největší pravděpodobností byli zraněnými právě exekutoři.


13

GALERIE: Střelba na exekutory v Plzni

Zdroj: TV Nova

Střelba na exekutory v Plzni - 3

Hodnocení:Reportér TV NOVA z místa po poledni hlásil, že policisté zadrželi celkem tři muže, je tedy pravděpodobné, že útočník měl komplice.

pez TN.cz
Reklama