Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.9. 2017 20:46
Muž se zbraní

Na exekutory v Plzni někdo střílel: Dva zranění a poničené auto!

Zdroj: TV Nova

Plzeňskou Smrkovou ulicí se v úterý dopoledne rozlehly výstřely. Podle policie zde muž střílel na exekutory. Záchranka z místa odvezla dva zraněné. Policisté ovšem podle informací TV NOVA zadrželi hned trojici mužů.

"Mohu potvrdit, že jsme v 10:15 přijali na tísňovou linku oznámení o střelbě na exekutory ve Smrkové ulici na Doubravce. Momentálně toto oznámení prověřujeme. Další informace zatím nejsou k dispozici," řekla TN.cz těsně před polednem policejní mluvčí Veronika Hokrová.Odmítla komentovat, kolik výstřelů padlo a zda se střelce podařilo zadržet, nebo jestli uniká. Podle Novinek ozbrojenec střílel do auta exekutorů. Vůz měl rozbité okýnko a na zemi okolo ležely nábojnice.

 

Podle mluvčího záchranářů Martina Brejchy byli během incidentu zraněni dva lidé. "Oba utrpěli lehká zranění v oblasti hlavy," upřesnil mluvčí. S největší pravděpodobností byli zraněnými právě exekutoři.


13

GALERIE: Střelba na exekutory v Plzni

Zdroj: TV Nova

Střelba na exekutory v Plzni - 3

Hodnocení:Reportér TV NOVA z místa po poledni hlásil, že policisté zadrželi celkem tři muže, je tedy pravděpodobné, že útočník měl komplice.

pez TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

5.9. | 12:20 Jiří Sataba
18
přijít o domov tak si jej taky zajistím když zastřelím exekutora tak mě ubytují ...
5.9. | 14:06 jiz-nerejeme-drzkou-v-zemi
-2
5.9. | 13:42 maxfox: A taky o svobodu a demokracii
8.9. | 12:04 truthwillprevail
0
Náhlasit nevhodný komentář
Navíc držko v zahraničí si věřitele lépe zajišťují své pohledávka, to že v ČR na to kašlou a spoléhali na neplatné rozhodčí doložky, což je jeden z největších podvodů uvěrovém sektoru. Velká část dlužníků možná ani netuší, že exekuce byly neoprávněné a že to mohou napadnout.
8.9. | 11:56 truthwillprevail
3
Náhlasit nevhodný komentář
Držko asi si nepostřehl že v jiných státech je vymáhání daleko levnější, mírnější i přesto že tam vydělávají mnohem více než v ČR.ČR chudá země a patří země,která má nejdražší nejtvrdší vymáhání.Trochu se to zlepšilo,ale nedávno to byl opravdu extrém.Za dopis si účtoval právník např.17 000,-Kč.Drsné
8.9. | 11:54 truthwillprevail
1
Náhlasit nevhodný komentář
Držko ale proč?Já nevím proč se tomu tak bráníš,dobře víš, že je to celé špatně.Kdyby zákony a exekuce byly nastaveny tak,aby to nezničilo dlužníka,nedlužníka a jeho rodinu tak by se pak dál nezadlužovali a nevymýšleli cesty jak systém ojebat.Má manželka v tom dělá, tak do prdelee vím,jak to chodí
7.9. | 07:28 jiz-nerejeme-drzkou-v-zemi
0
Náhlasit nevhodný komentář
6.9. | 20:07 truthwillprevail: Ruskej švábe, nemusím hádat. Německej dlužník si totiž nedovolí to, co českej, primitivní čůůůůůůůůráku
6.9. | 20:07 truthwillprevail
0
Náhlasit nevhodný komentář
Držko díval ses jak to chodí v zahraničí? Jak je možné že tam mají daleko menší odměny, jsou to státní exekutoři, vykonavatelé a jejich statistiky jsou daleko příznivější i přes to, že tam nemají tak volné ruce jako v ČR? Hádej určitě na to přijdeš.
6.9. | 19:09 truthwillprevail
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jinak porušování ve věci dražeb se děje ještě dnes. Např. je podaná karná žaloba na předsedkyni Exekutorské komory ČR Pavlu Fučíkovou. Kárný senát shledal v polovině srpna vinným ze závažného kárného provinění exekutora Petra Kučeru.
6.9. | 19:03 truthwillprevail
0
Náhlasit nevhodný komentář
Držko ze začátku to bylo efektivní, protože si exekutoři mohli dovolit všechno a stížností které vedly ke kárné žalobě bylo málo. Zákon, politici byli na straně Exekutorů. V politice měli exekutoři vlastní lidi, byl to velký lobbing přímo v politice.
6.9. | 18:59 truthwillprevail
1
Náhlasit nevhodný komentář
jiz-nerejeme-drzkou-v-zemi - Myslíš soudní vykonavatelé? Problém je držko že nesleduješ nezávislé statistiky. Další věc kterou nechápeš je, že to nebylo zřízeno pro neefektivitu soudních vykonavatelů ale kvůli byznysu.
6.9. | 18:56 truthwillprevail
1
Náhlasit nevhodný komentář
jiz-nerejeme-drzkou-v-zemi - Čti co píšu, já nepíšu o dlužnicích.
6.9. | 18:54 truthwillprevail
0
Náhlasit nevhodný komentář
zacotomame - Exekutor provádí svoje vyšetřování na místě trvalého pobytu dlužníka, ale i na jiných adresách, ke kterým se dostane.