Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.12. 2016 13:11

Střepiny: 18. 12. 2016

Zdroj: TV Nova

Domácí násilí jako smutný fenomén dnešní doby. Existuje proti němu obrana? Tipy na vánoční trhy v zahraničí aneb jak si vychutnat svátky až do poslední kapky. A Češi v tureckém vězení obviněni z terorismu. Jaké jsou šance české diplomacie?

Syrová výpověď ženy, která od násilníka utekla do azylového domu na druhý konec republiky. Co se muselo stát, aby se k tomu odhodlala? A jak se dá obětem domácího násilí nejúčinněji pomoct? Odpověď najdete v reportáži ZDE.

 

Česká Republika vede složitá jednání s Turky o osudu dvou mladých lidí, kteří tam čelí obvinění z terorismu. Na scénu už vstoupil sám šéf českých diplomatů Lubomír Zaorálek. Co může pro dvojici udělat? A jaké jsou možné scénáře toho, co s nimi bude? Reportáž Matěje Svitáka najdete ZDE.

 

Lyžovačky a sníh. Tak si většina z nás představuje pravou zimu. A přesně takhle to tenhle týden vypadá například ve Špindlu. Vydrží nám zimní radovánky nebo nás čekají Vánoce na blátě? S rukou na Bibli vám ani jedno neodpřisáhne žádný meteorolog. Na reportáž o vánočním počasí se podívejte ZDE.

 

Vánoční svátky klepou na dveře a vy se ne a ne dostat do té správné sváteční nálady, přitom vánoční trhy u vás doma jste už prochodili křížem, krážem. Pak na nic nečekejte a vyrazte do zahraničí. Tady vám přinášíme pár tipů.

 

TN.cz / vem