Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 20.2. 2017 12:54
střepiny

První náctileté džihádistky v Evropě půjdou před soud

Zdroj: TV Nova

Plánovaný teroristický útok na dvě školy v Dánsku, které se považuje za jednu z nejbezpečnějších zemí světa, měl dokázat, že bezpečno není nikde. Za naštěstí neuskutečněným scénářem stála šestnáctiletá dívka, v dubnu ji čeká soud a hrozí jí čtyři roky vězení.

 U další náctileté džihádistky zase francouzští policisté minulý týden našli výbušniny. Je to náhoda, anebo se zradikalizované ženy v Evropě rozhodly jít do vlastního boje.

 

 

Oblíbeným nástrojem džihádistů ale nejsou jenom ženy. Všichni si vybavíme nechutné popravy, které provádí malé děti. Kruté drily v zabíjení musí podstupovat i děti zajatců. Ani ti nemají na výběr.

 

 

Otřesná videa s výcvikem dětských katů stejně jako ty s ženami, mají jeden cíl - vyvolat davovou hysterii a paniku. Tomu nejhoršímu se ale s vypjetím síl snaží zabránit tajné složky, ani ty ale nemají vyhráno. Logicky se totiž nabízí otázka - jak chcete potrestat ty, kteří chtějí dobrovolně zemřít.
 

Celé Střepiny z 19. 2. najdete ZDE.

 

TN.cz / vem

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

20.2. | 14:06 allanaldik
5
A kolik dalsich stovek tisic takovych tady mame? z tech co sem pritahli asi tak ...
21.2. | 09:54 Jaroslav Rybák
0
Nasadit jim prasečí hlavu a popravit...
26.2. | 14:36 overal
1
Náhlasit nevhodný komentář
Bezpečno není nikde, kde jsou muslimové! Každý muslim, který bere svou víru vážně poslouchá korán, který muslimy nutí k maximálnímu přemnožování a vraždění všech nemuslimů, aby islám ovládl celý svět!
21.2. | 09:54 Jaroslav Rybák
0
Náhlasit nevhodný komentář
Nasadit jim prasečí hlavu a popravit...
20.2. | 14:06 allanaldik
5
Náhlasit nevhodný komentář
A kolik dalsich stovek tisic takovych tady mame? z tech co sem pritahli asi tak 99% a to uz je velka armada muslimu na valku s krestany a ty co se nechaji naverbovat jsou dalsi trotlove kteri slepe veri kydum koranu, spalt kazdy takovy hnus na papire a blokovat na netu.
20.2. | 14:02 zacotomame
4
Náhlasit nevhodný komentář
Na logickou otázku logická odpověď. Zabít je dřív, než spáchají rozšířenou sebevraždu a zabijí nevinné....
20.2. | 13:15 sigr
4
Náhlasit nevhodný komentář
Ty pytle s odpadem by se měli odvést do spaloven.