Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 4. 9. 2017

Střepiny 3. 9. 2017

Zdroj: TV Nova

Místo ve školce s pravděpodobností jako výhra v loterii. Co zbývá rodičům, kteří neuspějí?

Některé ženy by s ohledem na své proporce měly mít soudnost a na koupališti nebo u bazénu se co nejvíce zahalit. Takový je názor prezidenta České republiky. Miloš Zeman dále uvedl, že naopak z hezkých dívek by plavecký úbor strhl. Tímto směrem se uchýlil v rozhovoru na téma burkiny v Česku. Věty, které možná padají mezi muži v hospodě u čtvrtého piva jsme tak měli možnost slyšel z úst prezidenta republiky v přímém přenosu z lánské pracovny. Bonmot pro zasmání nebo nepřípustný sexismus?

Spojené státy dnes prožívají den modliteb za oběti hurikánu Harvey. Poslední zprávy mluví o nejméně 43 obětech, další milion lidí musel opustit své domovy. Včera byla dokonce nařízena nucená evakuace části Houstonu kvůli odpouštění obrovského objemu vody ze dvou přeplněných přehrad. Výpověď češky, která katastrofu přežila.

Severní Korea oznámila, že v noci na dnešek provedla test vodíkové bomby. Podle Japonských a jihokorejských expertů byl tento v pořadí šestý test až desetkrát silnější než ty předchozí a vyvolal v oblasti zemětřesení o síle 6,3 stupně. Stále se zvyšující vojenská aktivita KLDR vyvolává opakovaná ostrá varování, ale také nervozitu. Jak se bude situace dál vyvíjet?

TV Nova