Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.6. 2017 11:05

Střepiny 4. 6. 2017

Zdroj: TV Nova

Další teroristický útok v Londýně, v Británii už třetí za tři měsíce. Nejnovější fakta a rozhovor s Češkou, která pracuje pro britskou metropolitní policii. Bouračka policejního supervozu s prezidentovým mužem na palubě. Kdo tu porušil pravidla a proč nemůžeme znát okolnosti? A povinné očkování jako téma, co rozděluje Evropu. Někteří pravidla rozvolňují, jiní zpřísňují, jak se chová Česko?

Sedm mrtvých a zhruba padesát zraněných. Tolik obětí si vyžádala tragédie, která zasáhla srdce Británie. Situace je vážná. Řádění útočníků se sice podařilo velice rychle zastavit, předcházet útokům se ale nedaří. Dva týdny, dva útoky - Manchester a teď Londýn. Britové si ale zvykat nehodlají. Vážnost situace uznává i britská premiérka a v boji s terorem plánuje přitvrdit.

 

 

Jaká je atmosféra v Londýně? Jakým způsobem se řeší krize a jak probíhá výcvik policistů v boji proti terorismu? Podívejte se na reportáž ZDE.

 

Mlžení kolem bouračky policejního supersportu BMW i8. Jak se to vlastně stalo? Proč se v autě vozil někdo, kdo tam zjevně neměl co dělat? A kdo tu hrubě porušil předpisy? Ptát se na to, považuje za zbytečné a neslušné policie i Hrad. Stává se z Policie ČR taxislužba pro vyvolené? Reportáž najdete ZDE.

 

 

 

O tom, že dětem pár dní práce ve dvou měsících prázdnin neublíží a že jim naopak prospěje, není pochyb. Potvrdí vám to každý, kdo s tím má zkušenost, ať už jako rodič nebo na vlastní kůži, jako brigádník. Na co si dát ale pozor, aby všechno neskončilo zklamáním? Odpověď najdete v reportáži

 

Povinné očkování kontroverzní téma, které rozděluje odbornou i laickou veřejnost a ve kterém ani Evropa není zdaleka jednotná. Zatímco Česko pravidla postupně rozvolňuje, jiné evropské státy v poslední době naopak přitvrzují. Jaké jsou argumenty pro a proti? Reportáž o očkování najdete ZDE.

 

 

 

TN.cz/vem