Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 15. 6. 2017
GALERIE hromady dolarů

Striptérky ukázaly, kolik si vydělají za večer! Tolik má jen málokdo

Striptérky a peníze - 3
Zdroj: votrube.ru

Striptérky se pochlubily fotkami, na kterých ukazují hromadu peněz. Velký obnos si údajně vydělaly za pouhý jeden večer práce.

Peprné fotografie, které jsou pořízeny v zákulisí nočního klubu, nafotily profesionální striptérky. Odhalené tanečnice ukazují na snímcích výdělky za jediný večer, některé dokonce za pouhý tanec.

 

Pózování s penězi si evidentně užívají. Jedna ze striptérek rozhodila bankovky po stole a vyzývavě si je otírala o prsa. Její vystoupení zřejmě mělo velký úspěch. Právě ona si vydělala slušný obnos jen jediným tancem.

 

14

GALERIE: Striptérky a peníze

Zdroj: votrube.ru

Striptérky a peníze - 1

Hodnocení:

 

Další z tanečnic oslavovala noční spropitné se svou kolegyní, které jde přes striptérské oblečení vidět její tetovaní. Usměvavá černovláska protáhla ruku pod intimními partiemi potetované ženy. Na snímku spokojeně drží slušnou částku i ona.

 

 

Další z vnadných striptérek peníze rozhodila po zemi. Na hromadu bankovek se posadila, poté v plavkách zapózovala fotografovi. Další z tanečnic měla už zřejmě po směně. Vytančené spropitné si zabalila do průhledné tašky, kterou si pro fotku přehodila přes rameno.

has TN.cz