Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.4. 2017 19:23
galerie smrt v Mlékojedech

Dívky srazil vlak: Svědci řekli, co tragédii u Neratovic předcházelo!

Vlak srazil dvě dívky v Mlékojedech - 6
Zdroj: TV Nova

Tragická smrt dvou dívek u Mlékojed na Mělnicku hluboce zasáhla nejen rodinu obou obětí, ale i strojvůdce vlaku, který dívky srazil. Zdrcený muž musel po nešťastné události vyhledat pomoc odborníků, z toho, co viděl, opravdu mrazí.

Provoz na železniční trati v úseku Všetaty - Neratovice v sobotu odpoledne přerušila vážná nehoda. Vlak tu srazil dvě asi 15leté dívky, obě na místě zemřely.

 

"Jsou na místě kriminalisté a prověřují okolnosti této nešťastné události," potvrdil TN.cz po incidentu policejní mluvčí Zdeněk Chalupa. Bližší informace s ohledem na věk dívek odmítl sdělit, okamžitě se ale začaly rojit spekulace, jestli šlo o nešťastnou náhodu, nebo úmysl.

 

117

GALERIE: Tragédie na přejezdu u Neratovic

Zdroj: TV Nova

Vlak srazil dvě dívky v Mlékojedech - 9

Hodnocení:

 


Jedna z místních obyvatelek TV Nova upozornila, že nejde o první smrt na kolejích v této oblasti. "Tady se to stává téměř na denním pořádku," řekla. Nehoda se odehrála prý jen kousek od jejího domu a srážce předcházelo dlouhé troubení vlaku. To potvrdil i další svědek.

 

Podívejte se, co říkají svědci o tragédii v Mlékojedech: 

 

"Viděl jsem, jak jdou dvě holky, pak jak troubí vlak dlouho a brzdil. Pak už jsem viděl jen strojvedoucího, jak se drží za hlavu," řekl další svědek. Ten byl podle všeho z celé události velmi zdrcený. "Řekl, že na ně troubil, že se fotily, otočily se, chytly se za ruce a šly proti němu," dodal.

 

I když na místo neštěstí okamžitě vyrazil i záchranářský vrtulník, obě dívky zraněním podlehly. "Zasahující lékař konstatoval jejich smrt," sdělila mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová.

 

 

Policie případ s ohledem na věk dívek zatím odmítá komentovat. TV Nova se ale podařilo zjistit, že nejméně jedna z dívek ještě na sociálních sítích před smrtí psala o sebevraždě.

 

Asi stovka cestujících zůstala po incidentu na zhruba 1,5 hodiny uvězněná ve vlaku, kolem sedmé hodiny pak pro všechny přijel náhradní vlak, který je převezl do nejbližší železniční stanice.

 

Jaké jsou novinky v případu a co dalšího řekli svědci o tragické smrti dvou dívek na Mělnicku, se dozvíte v Televizních novinách v 19:30!

 

Na první reportáž o tragédii se můžete podívat zde:

 

lud TN.cz