Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.6. 2018 18:16
VIDEO 18+ Drastické záběry

Studenti přežili svou smrt! Auto je srazilo, letěli vzduchem 10 metrů

Auto v Moskvě smetlo studenty
Zdroj: liveleak.com
Brutální nehodu zachytily bezpečnostní kamery

Jen zázrakem přežili tři studenti, které na předměstí Moskvy v plné rychlosti srazilo auto. Všichni tři letěli vzduchem, než tvrdě dopadli zpátky na chodník. Přestože utrpěli vážná zranění, nikdo z nich nezemřel.

Dva studenti ve věku 17 a jeden 18 let čekali na zelenou u přechodu pro chodce, když do nich najelo auto. Stalo se tak v pondělí večer v moskevské čtvrti Domodědovo. Řidička modrého Peugeotu 307 srazil mladíky v plné rychlosti, píše portál Daily Mail.

 

Studenti letěli vzduchem, než znovu dopadli na chodník asi o deset metrů dál. Dva z nich pak auto ještě přejelo. O to neuvěřitelnější je, že nikdo z nich nezemřel. Všichni tři utrpěli několik zlomenin a dva také poranění hlavy, měli by ale přežít.

 

Pozor! Záběry nejsou vhodné pro děti a lidi s citlivou povahou. Video je drastické!

 

 

Peugeot řídila mladá žena, která po srážce z auta vystoupila a zůstala v naprostém šoku, když si uvědomila, co se stalo. Záběry ukazují, jak zamrzne na místě a není ani schopna se pohnout.

 

 

K ležícím mladíkům pak přibíhají kolemjdoucí, kteří jim poskytují první pomoc. Zanedlouho přijedou i záchranáři, kteří sražené chodce naloží do sanitky a odvezou do nemocnice, kde podstoupili operaci.

 

Nehodu podle svědků, které vyslechla policie, způsobil nejspíš řidič bílého Renaultu. Křižovatku projel na červenou a zablokoval tak cestu řidičce v Peugeotu, která se snažila na poslední chvíli vyhnout a vjela na chodník.

epa TN.cz
Reklama