Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 27. 8. 2017
Útok ve vlaku

Studentku obtěžoval muž, svěřila se jinému a ten ji napadl taky

Napadení ve vlaku
Zdroj: TN.cz/ Thinkstockphotos.com

Hororovou cestu z festivalu zažila v polovině srpna sedmnáctiletá Britka. Muž, ke kterému si přisedla, ji sexuálně obtěžoval. Když utekla do jiného vozu a svěřila se jinému muži, byla znovu napadena.

Sedmnáctiletá dívka cestovala vlakem z města Newquay, kde byla na festivalu, do Plymouthu. Když nastoupila do vlaku, oslovil ji cizí muž a nabídl jí, že jí pomůže se zavazadlem. Pak se vedle ní posadil a zeptal se, jestli ji může políbit. Když dívka odmítla, začal na ni sahat a snažil se jí vzít telefon.

 

Napadená utekla do jiného vagónu, kde ji oslovil jiný muž. S tím, co před malou chvílí zažila, se mu dívka svěřila.

 

"Druhý muž se začal chovat nevhodně. Sexuálně ji napadl, začal ji líbat, začal ji osahávat a také nevhodně sahat na sebe," citoval list Daily Mirror zástupce britské dopravní policie.

 

Policisté teď intenzivně pátrají po dvou mužích. Toho prvního, bělocha se zrzavými vlasy oblečeného do bílého trička s obrázkem palmy a modrých kraťasů, si zřejmě ostatní cestující nemohli nevšimnout. Na hlavě měl výraznou čepici vypadající jako žraločí hlava.

 

 

Druhý muž, běloch v bílé polokošili a maskáčovitých kraťasech s dlouhými kotletami dívce prozradil, že se jmenuje Lance.

 

"Pro tu ženu je to velmi znepokojující a šokující zážitek. Žádáme všechny, kteří to viděli, aby se přihlásili policistům," uvedl policejní mluvčí.

vbo TN.cz