Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.6. 2017 09:45
GALERIE Detaily z obřadu

Svatba Banášové: Hosty vítala v natáčkách, v šatech zkrásněla!

Svatba Adely Banášové a Viktora Vinczeho - 1
Zdroj: TV Markíza, Dominik Stehnáč

Slovenská moderátorka Adela Banášová a její kolega Viktor Vincze všechny překvapili, když si svá "ano" řekli v kruhu nejbližších už v pátek. I tak to ale byla v sobotu velká sláva, Adela byla krásná nevěsta a stovka hostů se dobře bavila až do rána. Přečtete se, jak celý den probíhal.

Svatba roku. Tak o romantickém obřadu Adely Banášové a Viktora Vinczeho, který na TV Markíza uvádí Televizní noviny, píší slovenská média. A to i přesto, že snoubenci všechny převezli a vzali se tajně už den předem!

 

Novomanželé dorazili do kostela v Tomášově už v pátek večer, aby dohlídli na přípravy. V sobotu tak mohli od dopoledne vítat svatební hosty, kteří se postupně sjížděli. Adela přišla svatebčany pozdravit, i když měla na hlavě natáčky, ženich zase kolem běhal v kraťasech.

 

Samotný obřad pak začal ve čtyři hodiny odpoledne, dvojice měla civilní sňatek. Svatba se konala pod širým nebem a přestože už si milenci svá "ano" řekli o den dřív, hosty o nic neochudili a svatební sliby zopakovali.

 

 

15

GALERIE: Svatba Adely Banášové a Viktora Vinczeho

Zdroj: Instagram, brucibe

Adela Banášová, Viktor Vincze

Hodnocení:

 

Do honosného kostela se sjela asi stovka svatebčanů. Hostina byla připravena v bohatě zdobeném stanu na nádvoří. Kromě rodiny a přátel oslavili s Adelou a Viktorem jejich velký den také kolegové z televize a několik slovenských celebrit.

 

 

Svatební hostinu naplánovali snoubenci v jednoduchém ražení. Měli tradiční jídla, žádné exotické pochoutky. Hostům ale dopřáli vybraný alkohol a ubytování v luxusních pokojích. Na neděli mají podle informací Nového času připravenou i stylovou snídani.


Připomeňte si, jak Viktor v přímém přenose žádal Adelu o ruku:

epa TN.cz