Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 30.1. 2016 20:57
vražda na brněnsku

Svědek se po výslechu proměnil v podezřelého z vraždy stařenky

Zdroj: TV Nova

Včerejší vyhlášení pátrání po svědkovi násilné smrti seniorky z Prštic přineslo nečekané ovoce. Policii se svědka podařilo vypátrat a co víc, ukázalo se, že „svědek“ má s vraždou pravděpodobně víc společného, než se prve zdálo. Policie Romana Š. zadržela a obvinila z vraždy.

Násilnou smrt šestasedmdesátileté seniorky vyšetřují jihomoravští kriminalisté od minulého pátku. Ženu našli v jejím domě v Pršticích na Brněnsku příbuzní. Policie pátrala po Romanu Š. jako důležitém svědkovi, který by mohl do případu přinést trochu světla. Po vyhlášení pátrání na našem webu se ho podařilo policii najít a kontaktovat.

 

 

Kriminalisté odebrali na místě řadu stop a policisté získali řadu informací, které vedly ke stanovení několika vyšetřovacích verzí. Na základě těchto informací a výslechu muže, ho policie vzápětí obvinila z vraždy a okamžitě vzala do vazby.
 

klma TN.cz

Diskuze

30.1. | 22:30 Veronika Germ
1
Náhlasit nevhodný komentář
No ... ta hra na svědky je trapná. Že hledají pachatele a ne svědka mi bylo jasné hned po přečtení článku. Je to jako s těmi mladíky, co utýrali bezdomovce. Také se původně hledali jen svědci a ehjhle - oni to byli vrazi. Možná je to nějaká policejní strategie, ale i pachatelé lehce prokouknou...
30.1. | 16:42 nouse
3
Náhlasit nevhodný komentář
proč jste mu zakryli oči?odpoledne je neměl.
30.1. | 14:59 reypal
3
Náhlasit nevhodný komentář
Vypadal na trestance.
30.1. | 13:47 josefvyskoc
7
Náhlasit nevhodný komentář
co je to za Švába ? ...