Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 18.2. 2016 18:52
galerie Luxus za 2 miliony denně

Švédové zuří: Vláda ubytuje uprchlíky na luxusní výletní lodi!

Ocean Gala - plovoucí ubytovna pro uprchlíky
Zdroj: Profimedia
Takhle budou bydlet uprchlíci ve Švédsku

Švédové jsou pobouřeni. Vláda bojuje se stále rostoucím počtem uprchlíků a už je nemá kam dávat. Teď si orgán, který bydlení migrantům zajišťuje, pronajal na rok luxusní výletní loď. Za ubytování 1 800 uprchlíků zaplatí v přepočtu dva a čtvrt milionu korun denně!

Pokud se toužíte dostat na luxusní výletní loď, máte dvě možnosti. Buďto zaplatit v přepočtu minimálně 15 tisíc za týdenní plavbu nebo emigrovat do Švédska. Tamní vláda totiž nezvládá ubytovávat uprchlíky, kteří stále do Švédska proudí, a tak si za tímto účelem pronajala 190 metrů dlouhou a 9 palub vysokou loď Ocean Gala.

 

Loď postavená v roce 1982 se tak dočká nového využití. Plavidlo se přitom tak trochu vrací domů, protože původně se jmenovala Scandinavia a ve Skandinávii fungovala jako trajekt. V roce 1985 ale byla kompletně přestavěna na výletní loď. Nejdříve nesla jméno Stardancer a od roku 1990 se 12 let plavila pod jménem Viking Serenade u společnosti Royal Caribbean, která provozuje největší výletní lodě na světě. Do loňského roku pak nesla jméno Island Escape, než ji koupila společnost zaměřující se na poskytování ubytovacích služeb.

 

Na lodi najdeme 768 kabin, od obyčejných dvoulůžkových pokojů až po luxusní apartmá. Ocean Gala pojme celkem 1 800 hostů, což podle listu Daily Mail odpovídalo počtu migrantů, kteří v létě přišli do Švédska během jediného dne.

 

135

GALERIE: Plovoucí ubytovna pro uprchlíky

Zdroj: floatingaccommodations.com

Ocean Gala - plovoucí ubytovna pro uprchlíky - 11

Hodnocení:

 

Jako výletní loď nabízela Ocean Gala bohaté kulturní a společenské vyžití. Její pasažéři si mohli užívat divadelního představení, venkovního bazénu, restaurací, barů a kasina. Uprchlíci ale takové možnosti mít nebudou.

 

"Bazén bude uzavřený a zakrytý. Kasino už bylo zrušeno, místo toho tam budou kanceláře pro imigrační pracovníky. A ze salónků budou prostory pro vzdělávání a odpočinek," řekl listu Daily Mail Kjell Tandberg ze společnosti, která loď vlastní.

 

 

"Restaurace tam zůstaly. Lidé na palubě budou dostávat tři jídla denně," dodal. Na palubě zůstane i divadlo.

 

"Lidé, kteří budou na palubě přebývat, budou namačkaní v malých kajutách, takže je opravdu potřeba, aby měli k dispozici rozsáhlé společenské prostory," řekl Willis Aberg z úřadu, který má na starosti ubytování uprchlíků ve Švédsku. "Že tam bude divadlo, to zní opravdu hezky. Ti, kteří na lodi budou bydlet, tam pravděpodobně chvíli budou muset zůstat, než bude jejich žádost posouzena. Takže potřebují všechnu podporu, jakou jim bude jen možné poskytnout."

 

 

Švédové přiznali, že podobný plán měli již v 90. letech, když do země proudili uprchlíci z válkou zúžovaného Balkánu. Nakonec to ale nebylo potřeba. Za pronájem plavidla zaplatí denně v přepočtu 2 250 000 korun. Zbývá vyřešit poslední problém - kde loď zakotvit. Původně měla kotvit v severošvédském městě Härnösand, ale místní obyvatelé se proti tomu bouří.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TEN POHLED!!! Znásilnění uprchlíky na obálce časopisu. Rasistický skandál lomcuje Evropou

CENZURA FACEBOOKU: Končí úplná svoboda slova! Co čeká uživatele?

vbo TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

18.2. | 15:33 petalinos
80
Všechny vlády všech zemí jsou jen svině.Vyjimky Orbán a Fico ti jednají ve ...
19.2. | 15:23 Vlasta Pražák
4
Pojme 1800 lidí a tolik jich přišlo za měsíc....to mají švédi co dělat aby ...
19.2. | 15:23 Vlasta Pražák
4
Náhlasit nevhodný komentář
Pojme 1800 lidí a tolik jich přišlo za měsíc....to mají švédi co dělat aby sehnali další plovoucí hotely pro svoje pijavice.Proč jim nevyloví třeba trajekt Estonia?Téhle lodi bude škoda.
19.2. | 12:20 modrasek22
6
Náhlasit nevhodný komentář
Já už tu jen nad tím vším kroutím hlavou.
19.2. | 01:11 yjy
9
Náhlasit nevhodný komentář
Už i migrantům otevřené Švédsko začíná hledat zdravý pud sebezáchovy..
18.2. | 20:55 kocourkovamama
5
Náhlasit nevhodný komentář
ostrovy,které dostali za zradu.
18.2. | 20:55 kocourkovamama
19
Náhlasit nevhodný komentář
A ta stará bláznivá německá s...ě je ve službách Bilderbergu a skáče,jak oni pískaji.Za cenu zničení nejen Německa,ale celé Evropy.Odhaduje se,že bojovníků je nyní v Evropě"jen"450 tisíc.Všechno je marný.Až bude nejhůř,sednou do letadýlek a odletí dožít životy do luxusu na soukromé ...
18.2. | 20:49 kocourkovamama
16
Náhlasit nevhodný komentář
Novodobí otroci budou dřít do úmoru na 200 nejbohatších rodin planety,které rozhodly,že vše na matičce Zemi patří jim.To by se jim v civilizované a inteligentní Evropě nepodařilo,proto je třeba evropany jako takové zničit.
18.2. | 20:46 kocourkovamama
29
Náhlasit nevhodný komentář
Je naprosto zbytečný se rozčilovat,protože je to všechno dopředu naplánovaný.Zničení evropské civilizace.Promíchat čmoudy s bělochy,aby vzniklo nečisté,ale hlavně poloprimitivní a poslušné plémě,které bude plnit rozkazy v novém světovém řádu jediné supervlády.
18.2. | 20:22 homer00
20
Náhlasit nevhodný komentář
narvat jí parazitama a nechat potopit
18.2. | 19:50 pater11
23
Náhlasit nevhodný komentář
Dobrej napad, pak jen tak nahodou se potopi.
18.2. | 18:50 overal
60
Náhlasit nevhodný komentář
Přečtěte si článek o výměně manželek většinou jde o plky, ale hlavní je, že cikánská "nepracující rodina" dostává 40 tisíc měsíčně za nic! My jsme doma dva pracující středoškoláci a i s mým vedlejšákem takové peníze rozhodně v čistém příjmu nemáme! Tak proč by cikáni pracovali, tak hloupí ...