Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 28.3. 2016 17:34
multifunkční přívěs

Švýcarský nůž mezi stanovými přívěsy mění podobu kempování

Multifunkční stanový přívěs
Zdroj: Pinterest, sylvansport

Pokud trávíte většinu svého volna na cestách a chcete si během svých dobrodružství dopřát také dostatek pohodlí, jistě oceníte velký stan, do kterého se vejde pohodlně veškeré vybavení, které s sebou vezete. Americká firma přišla s velice praktickým stanem v přívěsu, díky kterému žádný dobrodruh nebude trpět stísněným prostorem.

Na rozdíl od podobných projektů nabízí přívěs Go stan, který nemá žádnou pevnou stěnu, nemusíte se tak bát, že se připravíte o pocit spaní v přírodě.

 

Po rozbalení zabírá celý stan prostor 191 x 135 centimetrů a s výškou 196 centimetrů se v něm dospělý člověk pohodlně postaví. Díky pevné podlaze odpadá nepohodlí spojené se spaním na hrbolaté zemi plné kamení a kořenů.

 

Díky nízké váze utáhne přívěs i menší auto, nenaložený váží Go jen 381 kilogramů, navíc přívěs poskytuje obrovský nákladní prostor, který lze přestavět na několik různých podob.

 

18

GALERIE: Multifunkční stanový přívěs

Zdroj: Pinterest, sylvansport

Multifunkční stanový přívěs

Hodnocení:

 

V cestovním módu se na něj pohodlně vejdou kola nebo kajaky, v přepravním módu navíc poskytuje dostatek úložného prostoru na přepravu zavazadel. Přívěs uveze dalších 360 kilogramů nákladu.

 

 

Multifunkční přívěs pro dobrodruhy se dá pořídit i na evropském trhu za 8495 liber (přibližně 292 tisíc korun), i když je cena vyšší než u podobných stanových přívěsů, málokterý nabízí takové možnosti.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTO: Záhadný úkaz na fotce kráteru z Islandu. Turista stál tváří v tvář Bohu

Nejúžasnější fotka všech dob vznikla náhodou. Neuvěříte, jak vznikl magický ledový efekt

klma TN.cz