Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 23.4. 2018 16:58
užíval si luxusu

Syn (12) vzal matce kartu a odletěl na Bali! Doma řekl, že jde do školy

Chlapec odletěl s matčinou kreditkou
Zdroj: TN.cz/ Thinkstockphotos.com

Velice netradičně skončila běžná hádka matky se synem v australském Sydney. Chlapec (12) ukradl rodičům kreditní kartu, se kterou si následně zamluvil letenky na Bali a vyrazil za dobrodružstvím. Při cestě ho na letišti nikdo nezastavil a chlapec tak dorazil až na vytoužený ostrov, kde se ubytoval v luxusním hotelu.

Malý uličník se zřejmě inspiroval filmem Sám doma. Vynalézavost, kterou při útěku z domova předvedl, byla totiž neuvěřitelná. Rodiče na jeho útěk přišli, až když si už několik hodin užíval luxusu v hotelu na prosluněném Bali.

 

Chlapcova cesta na vytoužené Bali začala krádeží kreditní karty. Následně si přes internet zakoupil letenky z nedalekého letiště do Perthu. Před odletem ještě úspěšně obalamutil svou babičku, která mu dala jeho cestovní pas. Rodičům pak ráno před odjezdem namluvil, že jde normálně do školy.

 

Místo toho však vzal svou elektrickou koloběžku a dojel k nejbližšímu nádraží. Vlakem pak dojel až na letiště v Sydney. Tam si letenky vytiskl přes samoobslužný terminál a zamířil k odbavení. Během cesty na Bali ho zastavili jen při mezipřistání v Perthu. "Jenom chtěli vidět studentský průkaz a pas, aby si ověřili, že mi bylo 12 a jsem na střední škole," řekl chlapec podle The Guardian.

 

 

Kontrolou věku prošel bez problémů a nerušeně tak odcestoval na 4,5 tisíce kilometrů vzdálený ostrov v Indonésii. Z letiště zamířil do hotelu, kde se bez větších problémů sám ubytoval. Personálu totiž namluvil, že za ním přijede jeho starší sestra.

 

Po čtyřech dnech v luxusním hotelu však jeho dobrodružství skončilo. Chlapcova škola totiž oznámila rodičům, že nepřišel na výuku. Matka pak zjistila, že nemá kreditní kartu a ve spolupráci s bankou pak chlapce jednoduše vystopovala.

 

 

Naštvaná matka tak nasedla na první let do Indonésie a neposlušného syna si v hotelu osobně vyzvedla. "Bylo to skvělé, chtěl jsem si užít takové dobrodružství," nelitoval školák po návratu domů.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Úměrný trest, nebo šikana? Maminka potrestala syny neobvyklým způsobem
Fotka, která vás nenechá v klidu! Co na ní děti dělají tak hrozného?

Maminka sebrala dětem telefony, aby si na nich v noci nehrály. Ty se jí pořádně pomstily!

Šel do školy v tričku s obrázkem, připomínajícím logo McDonaldu. Byla to ale velká sprosťárna! FOTO 

jva TN.cz
Reklama