Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 23. 10. 2016
hrůzný čin

Syn načapal mámu v posteli s dědečkem. Dítě za to uškrtila!

Matka zabila svého syna
Zdroj: Profimedia

Mladá Italka chladnokrevně zabila vlastního syna. Osmiletého chlapce Lorise uškrtila elektrickým kabelem a jeho tělo nechala opuštěné ležet v roklině u města Santa Croce Camerina na Sicílii.

Důvodem úkladné vraždy bylo to, že Veronicu Panarellovou syn nechtěně načapal při sexu s jejím tchánem - jeho dědou. Brutální čin ho měl navždy umlčet. Panarellová policii řekla, že jejího syna unesli. Tvrdila, že ho ráno doprovodila do školy a když se pro něj odpoledne vrátila, záhadně zmizel.

 

Školní kamera ji ale před školou nezaznamenala a policie měla hned podezření, že za zmizením může být právě ona a od počátku byla hlavní podezřelou. I když ji obvinili z vraždy a ze schovávání těla, vše stále popírala.

 

 

Prokurátor ji popsal jako manipulativní lhářku a soud ji poslal na 30 let za mříže. K vraždě se přiznala až po dlouhé době. Obvinila také chlapcova dědečka Andrea Stivala. Údajně jí se skutkem měl pomáhat. Stivala nyní policie vyšetřuje jako spolupachatele. Ten ale vše popírá. Manžel se s ženou mezitím rozvedl.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Zoufalá žena se mstila manželovi! Vzala syna, stoupla si k otevřenému oknu a udělala něco strašného

Dívka porodila dítě a vyhodila ho z okna. Na sociální síť pak napsala něco šíleného!

has TN.cz