Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.2. 2016 16:26
výchovný ústav

Tady skončil vrah Elišky z Teplic. Podívejte, jak bude žít! GALERIE

Daniel skončil v ústavu v Boleticích
Zdroj: facebook.com
Daniel skončil ve výchovném ústavu v Boleticích

Čtrnáctiletý Daniel, kterého policie zadržela jako podezřelého z vraždy o rok mladší přítelkyně, skončil ve výchovném ústavu v Boleticích na Děčínsku. Umístěn bude na oddělení pro extrémní poruchy chování. Na svobodu se dostane s čistým trestním rejstříkem.

Policie chlapce viní z toho, že zabil svou kamarádku Elišku. Tělo dívky našli v sobotu ráno v teplickém lesoparku. Případ policisté odložili kvůli nízkému věku pachatele - je mu 14 let a nemůže tak být trestaný.

 

Daniel byl prozatím umístěn do výchovného ústavu v Boleticích nad Labem na okraji Děčína, konkrétně na oddělení pro extrémní poruchy chování. Ve výchovném ústavu může chlapec strávit až 5 let a potom bude mít čistý trestní rejstřík.

 

17

GALERIE Výchovný ústav Boletice

Zdroj: vuboletice.cz

Výchovný ústav v Boleticích

Hodnocení:

 

"Na tomhle oddělení bude do patnácti let, v tom výchovném ústavu následně do zletilosti, což je 18 let. Já můžu dát soudu návrh na prodloužení ústavní nebo ochranné výchovy o rok, čili do 19 let," vysvětlil ředitel ústavu Pavel Bártík.

 

 

Čím víc se veřejnost o Danielovi dozvídá, tím víc se ukazuje, jak moc byl smrtí posedlý. Měl psychické problémy a deprese a vyznával styl EMO. Tomu, že by mohl provést něco strašného, nasvědčovaly i texty písní, které nahrál na youtube.

 

Středisko výchovné péče poskytuje všestrannou preventivně výchovnou péči dětem a mladistvým s poruchami chování. Zaměřujeme se na diagnostiku a nápravu výchovných problémů a negativních projevů chování.

mom TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

15.2. | 19:45 Viktor Štajner
44
Takhle úmyslná vražda by měla bejt souzená podle zákonů pro dospělý. Když má ...
15.2. | 19:30 pichav
-10
NEKTERE KROKY VSEMOHOUCIHO !!!! SMRTELKNIK NEPOCHOPI !!!! PRO CLOVEKA JE ...
24.2. | 23:41 ema-cka
-7
Náhlasit nevhodný komentář
i když elišky mi je líto ale to sem všichni píšete je moc.. jen kvuli tomu že je mrtvá ho nenávidíte jenže nikdo z vás neví jaký daniel do opravdy je protože nikdo z vás ho nezná
24.2. | 23:39 ema-cka
-5
Náhlasit nevhodný komentář
Je mi ho líto... nezaslouží si to když čtu tyhle komenty tak mi je ho ješte víc líto. Ale podle komentu aspoň vím kdo je tady zrúda. Neni to on ale vy ostatní co sem píšete že by ste ho daly popravit a nebo co. vy co sem píšete podobny blboti prosím uvedomujte jsi co sem píšete jse zrúdy..
16.2. | 16:18 Zdenek Smid
14
Náhlasit nevhodný komentář
Tak nepochopim proc az ho pusti tak bude mit cisty trestni rejstrik dal bych mu trest jako dospelymu takovy to jsou zm.di nic vic pockal bych si na neho az ho pusti adal bych mu to co on te holce
16.2. | 10:51 lenka nováková
25
Náhlasit nevhodný komentář
Ten nemá žít nikde! Je to paskvil, který nemá právo na život!
16.2. | 08:58 jiri hamtil
19
Náhlasit nevhodný komentář
jiné země soudí takové hajzly jako dospělé.Jen u nás žijí v pohodě.Doufejme,že strýci té zavražděné se povede to co mu slíbil.Já bych udělal to samé.
16.2. | 08:28 Bohumír Panuš
23
Náhlasit nevhodný komentář
Ani moje teta v domově důchodců nemá takové ubytování ale něco mi tam chybí - klece pro vrahy, protože jak známe z nejednoho případu panáček brzy uteče a možná přitom zabije někoho z vychovatelů.
16.2. | 02:12 Milan Mácal
-6
Náhlasit nevhodný komentář
vím, že většina s tím souhlasit nebude. Je mi líto jak Elišky tak i Daniela. ale nechápu proč rodiče? oni za to nemohou, schválně jestli jsi někdo z váš zjistil fakta. proč Daniel bych psychicky ...
15.2. | 23:59 yjy
18
Náhlasit nevhodný komentář
Kastrací tupým nožem bych začal..
15.2. | 23:33 Zdena Vidinli
33
Náhlasit nevhodný komentář
Zabila bych ho stejným způsobem,jako vraždil on.Škoda peněz,které se do něj budou investovat.Je to hnusný vrahoun a nic ho nenapraví.Lituji rodinu té dívky,naše zákony bohužel podporují tahle individua a pozůstalým zbývá jen bolest.Tahle zrůda nemá nárok na lidská práva.
15.2. | 20:43 Martin Kapoun
19
Náhlasit nevhodný komentář
zabít toho zmrda