Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 23.3. 2017 11:07
galerie Robinsonův ostrov

Tajemná náplast na břiše Niky z Robinsona: Víme, proč ji nosí!

Nikola Donéová
Zdroj: TN.cz, Facebook
Proč nosí Nika z Robinsonbova ostrova na břiše náplast?

Mladá krátkovlasá Nika vzbuzuje jak mezi soutěžícími, tak mezi diváky populární reality show Robinsonův ostrov asi největší emoce ze všech. Občas je náladová, občas je fyzicky na dně. Ale stále nosí na svém vyhublém břiše podivnou náplast a lidé se samozřejmě ptají, k čemu je!

Nika Doné je mladá vizážistka, které soutěží v reality show Robinsonův ostrov. Na ostrově neustále nosí náplast na břiše a to samozřejmě vyvolalo mnoho otázek. Proč ji nosí? Je to antikoncepční náplast? Nebo je to nikotinová náplast? Nebo náplast skrývá nějaké znamení?

 

19

GALERIE: Nika Donéová prozradila, proč šla na ostrov

Zdroj: Instagram

Nika Doné

Hodnocení:

 

Odpověď je ale úplně jiná. Samotná Nika to vysvětlila takto: "To je tajemství elfího království," začala v nadsázce, ale pravdu hned odhalila: "Ne, dělám srandu, je to znaménko před operací a na sluníčku tam bývá i 50 stupňů, tak abych si neodvezla melanom," vysvětluje Nika.

 

 

Pod náplastí tedy není schované nic jiného, než mateřské znaménko, které čeká na chirurgické odstranění. A aby se z něj nevyklubal před lékařským zákrokem na supersilném filipínském sluníčku zhoubný nádor, tak ho Nika raději skrývá před paprsky pomocí této odolné náplasti.

 

Robinsonův ostrov sledujte každé pondělí a středu na Nově! Nestihli jste pořad v televizi? Poslední díly si můžete pustit na NOVA Plus.  

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TO NIKDO NEČEKAL: V Mílově vztahu došlo po návratu z ostrova k zásadnímu zlomu!

NECHUTNÝ PODVOD: Petra z Robinsonova ostrova promluvila o tom, jak ji zneužili!

PŘIZNÁNÍ: Proč se Nika doopravdy přihlásila do Robinsonova ostrova? Strašně to bolelo, říká!

hru TN.cz