Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 3.4. 2015 14:07
Ze zákulisí

Dal jí klíče a pak... Štáb hovoří o tajemství ve Výměně manželek!

Výměna manželek
Zdroj: TV Nova

Stalo se něco mezi Robertem a Martinou? Proč jí dal klíče - bylo to gesto šlechetného gentlemana, nebo se v něm ozval chlap, kterému bude Martina moc chybět?

Kreativní producentka a režisérka Výměny manželek promluvila o tom, jak to probíhalo v desetidenní domácnosti vyměněného "manželského páru" Roberta a Martiny.
 

Martina si totiž stěžovala na svého Slávka, že ji podvádí, a že to s ním nevydrží. Robert jí proto dal klíče od svého domu s dodatkem, že je může kdykoliv využít, když bude v úzkých. 

 

Nebylo za tím ale něco víc? Režisérka Výměny manželek řekla, co si o tomto gestu myslí. "V první řadě, to od něj byl projev dobré vůle. Jestli za tím bylo něco víc, tak to už je jejich věc, ale během Výměny určitě k ničemu nedošlo," řekla Jana Rezková.

 

 

Martina sice Robertovi klíče během 8 očí demonstrativně vrátila, ale jedno je jisté - ví, že by se na Roberta, který se po reality show rozvedl, mohla obrátit, kdyby to náhodou potřebovala. Vyhledat ho ale bude muset někde jinde.

 

CELÝ DÍL VÝMĚNY MANŽELEK sledujte na NOVA Plus

 

Robert totiž po rozvodu s Veronikou dům, jehož klíče Martině nabízel, prodal. Celý rozhovor s kreativní producentkou a režisérkou Výměny manželek Janou Rezkovou přinese exkluzivně pořad Volejte Novu už tuto sobotu

 

ČTĚTE TAKÉ:

Co neříkat při hádce: 5 vět, které vám zabíjí vztah
Jak přežít rozvod a nezbláznit se
DESET signálů, že manžel chce ROZVOD

Říkají si lásko, tulí se k sobě a... Jak se změnily rodiny z poslední Výměny manželek?

Smutná zpověď: Lenka z poslední epizody Výměny manželek přišla o dvě děti!

pet TN.cz
Reklama