Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 7. 5. 2017
Robinsonův ostrov

Tajemství puntíkatého svetru: Co s ním Martin po návratu udělal?

Martin Vévoda
Zdroj: TV Nova
Martin nosil oblíbený puntíkatý svetr na všechny kmenové rady

Martin sice Robinsonův ostrov nevyhrál, mnoha fanouškům ale přirostl k srdci. Hlavně díky svému humoru, kterým bavil celých 44 dní. Do paměti se divákům vryl také kvůli puntíkatému svetru, který nosil na všechny kmenové rady.

Martin se dozajista může pyšnit titulem největšího vtipálka Robinsonova ostrova. Každou situaci dokázal obrátit v žert, na kmenových radách se zase snažil krotit různé hádky. Právě tam ho mohli diváci vždy vidět ve stejném outfitu - slušivém puntíkatém svetru.

 

Co se s oblíbeným kusem oblečení stalo? Zničil ho dlouhý pobyt v extrémních podmínkách? "Visí ve skříni, není vůbec zničenej a nic mu není. Já to nechápu, ale je fakt v pohodě. Já jsem ho tam ale vlastně ani nenosil, bral jsem si ho jenom na kmenovky," prozradil Martin v rozhovoru.

 

To Marek na Ostrově nosil kostkovanou košili častěji, než cokoliv jiného. "Já jsem si nechal tu košili, kterou si chci zarámovat. Na ní je krev, pot a další tekutiny, třeba sliz," smál se novopečený vítěz.

 

 

Na otázku, jestli snad za necelý rok košili nevypral, odpověděl jasně: "Já jsem ji nevypral, mamka ji vyprala. Ale furt to tam je. To se nedá, je to zničený, když jsme to nosili na všechno." Kromě toho si prý zarámuje i oba kmenové šátky.

 

A oblíbené tričko z Ostrova má taky stříbrný Jakub. Ten už dříve přiznal, že v něm spí. S kým, to ale prozradit nechtěl - prý kvůli tomu, že se rozvádí. Více o Jakubově vztazích čtěte zde.

 

Chcete se taky stát novodobým Robinsonem a vyhrát 2,5 milionu korun? Přihlaste se zde! Poslední díly Robinsonova ostrova najdete na NovaPlus, všechny epizody jsou ke zhlédnutí na VOYO.

epa TN.cz