Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 22.9. 2017 20:50
vdaná paní

Tajná svatba Ewy Farné dojala fanoušky k slzám. Tohle jí vzkazují

Ewa Farna s přítelem na hudebním představení
Zdroj: Profimedia
Nejoblíbenější pár českého showbusinessu dojal fanoušky k slzám.

Ewa Farna překvapila, když oznámila, že se provdala za dlouholetého partnera a kolegu z kapely Martina Chobota. Nejen, že pár svatbu neavizoval dopředu, ale dokonce se jim ji podařilo utajit i před novináři. O to větším překvapením sňatek byl pro její fanoušky. Ti byli tak zaskočeni, až je to dojalo k slzám.

"Jste příkladem, jak by láska měla vypadat, snad váš život brzy doplní nějaké malé roztomilé stvořeníčko," vyjádřila se fanynka Monika a zdaleka nebyla jediná.

 

"Velmi gratulujeme a klobouk dolů před utajením, kdo by chtěl kolem toho ten cirkus a novináře," vzdala hold čtenářka Kačka. Právě to, že se svatbu podařilo utajit fanoušky paradoxně potěšilo nejvíce. Ewa je konstantně pod drobnohledem bulváru, ale fanoušci za ní pevně stojí. Mají Ewu rádi takovou jaká je a právě proto, že si na nic nehraje.

 

 

"Milá paní Ewo, máte hezké písničky, jste hezká holka, nejste anorektická pip*na a jste pořád milá a veselá. Právě proto jaká jste, vám oběma přeji jen to nejlepší a nekonečnou lásku," popsala fanynka Tereza.

 

"Jsem naprosto v šoku, dokonce jsem se rozbrečela, je to nádhera," dojala se fanynka Jarmila a není jediná, kterou radostná zpráva dojala k slzám.


110

GALERIE: Ewa Farna se tajně vdala

Zdroj: Instagram

Ewa Farna

Hodnocení:


 

Ewa a Martin se podle informací eXtra.cz vzali v těrlickém hotelu Grunt, který vlastní její rodina. Pár patří mezi nejoblíbenější v českém showbussinesu a i přes to, že jsou pod velkým tlakem veřejnosti, zvládají si udržet své soukromí pro sebe. O to větší sympatie jim fanoušci projevují. 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Ewa Farna SE VDALA! Ve svatební den byla za vílu
EWA FARNA: Po deseti letech kariéry se stávám z holčičky ženou ROZHOVOR

kik TN.cz