Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.10. 2015 18:15
to myslí vážně?

Tak to je fraška! Katarský princ dostal za zneužívání trest netrest

Zdroj: TV Nova

Za placené sexuální styky s českými školačkami si má katarský princ Hámid bin Abdal Sání odpykat 11 měsíců a osm dní ve vězení. Tedy dobu, kterou už si v české vazbě odseděl!

Česká justice občas předvádí opravdu zajímavé kousky. Dnes v nepřítomnosti rozhodl Obvodní soud pro Prahu 2 o trestu pro katarského prince, který byl obžalován kvůli sexu se školačkami.

 

Sání dostal trest na 11 měsíců a osm dní ve vězení. Přesně takovou dobu už ale pobyl v české vazbě, a tudíž si trest odpykal.

 

Verdikt zatím není pravomocný. Sání zůstává v Kataru, kam ho ČR vydala v roce 2005. Kvůli mezinárodnímu zatykači by mohl být při opuštění vlasti zatčen. Státní zástupce pro něj požadoval tři roky odnětí svobody.

 

 

Podle verdiktu se Sání dopustil pohlavního zneužívání, kuplířství, ohrožování mravní výchovy mládeže a svádění k pohlavnímu styku. Od roku 2000 do svého zadržení v září 2004 údajně souložil v pražském bytě za peníze s jednou nezletilou, dvěma mladistvými a třemi zletilými dívkami, které většinou pocházely z rozvrácených rodin s hrubě zanedbanou výchovou.

 

Obvodní soud původně Sánímu v roce 2005 uložil 2,5 roku odnětí svobody, tento rozsudek však následně zrušil pražský městský soud. Mezitím ČR po rozhodnutí tehdejšího ministra spravedlnosti Pavla Němce vydala Sáního do Kataru, který muže už po dvou dnech propustil z cely a později stíhání zastavil s tím, že byl již dostatečně potrestán českou vazbou.

 

Sání byl dříve obviněn ze zaplacených sexuálních styků s celkem 15 dívkami. Soudy však musely po amnestii exprezidenta Václava Klause zastavit trestní stíhání pro šest z těchto skutků. Zbylé nyní znovu projednal obvodní soud.

 

čtk TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

8.10. | 15:09 allanaldik
4
nikdo se tomu urcite nedivi, soudci si delajii co chteji a odsoudi nebo ...
8.10. | 19:30 satanastatanas
-1
Jedna skautka prej u sani-ho vydelala 180 000..Pionyrka by to delala v ramci ...
8.10. | 22:20 bard-lidu
2
Náhlasit nevhodný komentář
Exministr Němec (myslím, že za Unii svobody) dostal za propuštění princátka úplatky jako prase. Státní zástupkyně se tenkrát snažila jeho propuštění zabránit, ale začali jí vyhrožovat, že pokud nezavře zobák, tak poletí. Ostatně Němec byl (je) členem tzv. justiční mafie.
8.10. | 19:30 satanastatanas
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Jedna skautka prej u sani-ho vydelala 180 000..Pionyrka by to delala v ramci druzby mezi narody vlasti zdarma. Kde udelali soudruzi chybu?
8.10. | 19:00 Veselej Hafík
2
Náhlasit nevhodný komentář
Kdo to očekával jinak,tak je buď slabomyslný,nebo vědomý idiot.Zde si naše soudy dělají doslova srandu z občanů.
8.10. | 18:53 lup3
2
Náhlasit nevhodný komentář
Teď to budu mít v Kataru jako Čech dobrý. Jestli vyhraju a budu mít na cestu, tak tam jistě budu moci překračovat jejich třeba náboženské zákony. Oni pochopí, že je to u nás jinak a pustí mě bez trestu. To je pro Čechy víhodný...
8.10. | 18:22 Rudolf Kozák
2
Náhlasit nevhodný komentář
"lada48" Nevím, zda se na něj pořád ještě nevztahuje imunita, která byla v tehdejší době podle havloidního zákona pro ústavní činitele doživotní. Nový zákon tuto doživotní imunitu zrušil a ustanovil ji jen na dobu výkonu funkce ! Ale kdoví, zda se to pozpátku vztahuje i něj, zmrda !
8.10. | 16:58 lada48
4
Náhlasit nevhodný komentář
Za tohle měl Němec sedět a na hodně dlouhou dobu! To je nejhorší dobytek dosazený na tuto funkci. Ať se to týká tohohle dobytka, nebo výstavby justičního paláce. To byla zlodějina v přímém přenosu bez postihu!
8.10. | 16:49 Rudolf Kozák
4
Náhlasit nevhodný komentář
Před český soud by měl být dnes postaven tehdejší ministr nespravedlnosti Němec, který i když k tomu neměl žádnou pravomoc, tak toho pedofilního chcípáka nechal odlifrovat do Kataru ! Proslýchalo se tehdy v médiích, že za to jako všimné dostal z Kataru 20 mil.kč !
8.10. | 15:27 josefvyskoc
0
Náhlasit nevhodný komentář
Sání,hmmm...divky mu pry krom jineho delaly sání za penize :-)))...novinarsky ,prej skolacky,tss !?!...co to hrajete...to pisete,jako kdyby mely tasku na zadech...skolacky jsou treba taky napr.vysokoskolacky, kterejm je 25 !...
8.10. | 15:09 allanaldik
4
Náhlasit nevhodný komentář
nikdo se tomu urcite nedivi, soudci si delajii co chteji a odsoudi nebo neodsoudi podle jejich libosti nebo navýšení milionove castky na svem uctu.
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme