Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 7. 10. 2017
Nikdy nezveřejněné fotky

Takhle jste Marilyn ještě neviděli! Na poslední narozeniny zářila

Marilyn Monroe nahá u bazénu - 1
Zdroj: Profimedia
Aukční síň chce vydražit nikdy nezveřejněné snímky Marilyn Monroe

Marilyn Monroe byla ve své době považována za sexbombu, proto není divu, že nafotila několik sérií lechtivých snímků. Teď ale newyorská aukční síň zveřejnila dosud nepublikované fotky. Na nich si herečka užívá nočního koupání v bazénu úplně nahá.

Jen dva měsíce před svou smrtí nafotila Marilyn Monroe tyhle sexy fotky. Vznikly po oslavě jejích posledních narozenin, které měla 1. června 1962, a při natáčení nikdy nedokončeného filmu. Píše o tom portál Daily Star.

 

Hvězda stříbrného plátna na snímcích pózuje úplně nahá u svého bazénu, na některých fotkách si užívá nočního koupání. Na jiných obdivuje prskavky na narozeninovém dortu, na další se zase rozvaluje na gauči jen v županu a se skleničkou v ruce.

 

 

14

GALERIE: Marilyn Monroe nahá u bazénu

Zdroj: Profimedia

Marilyn Monroe nahá u bazénu - 1

Hodnocení:

 

Pokud jste velkým fanouškem téhle sexbomby, kterou dodnes obdivuje celý svět, můžete fotky vydražit. 11. října jdou snímky, které vznikly před 55 lety, do aukce. Očekává se, že se jejich cena vyšplhá alespoň na 35 tisíc dolarů (necelých 800 tisíc korun).

 

 

Spolu s nimi se budou dražit také snímky kapely Beatles, hudebníka Franka Sinatry či boxera Muhammada Aliho. Zaručeně nejdražší ale bude právě série dvanácti fotek blonďaté herečky, která zemřela na začátku srpna 1962 v pouhých 36 letech.

epa TN.cz