Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.4. 2017 13:58
tvoje tvář foto uvnitř

Takhle se Dejdar mění na Lennyho Kravitze. Výsledek bude stát za to

Tvoje tvář - Proměna Dejdara v Kravitze - 2
Zdroj: TV Nova

Už v neděli uvidí diváci osmý díl show Tvoje tvář má známý hlas. Všech osm soutěžících se intenzivně připravuje na vystoupení. Plné ruce práce mají i maskérky a kostymérky. Podívejte se, jak připravovaly masku pro Martina Dejdara.

Martin Dejdar se už v neděli promění v legendárního svůdníka Lennyho Kravitze . „Ta písnička je poměrně rychlá a hodně lidí ji zná, takže samozřejmě o to těžší bylo se ji precizně naučit. Ještě musím říct, že budu mít dokonalý kostým a masku. Opravdu se to celému týmu skvěle povedlo,“ prozradil Martin Dejdar.

 

Za proměnou stojí tým maskérů v čele s Adrianou Bartošovou. „Tentokrát jsme měli největší práci s výrobou paruky, na které jsme strávili spoustu času. Samotná maska pak byla o něco jednodušší. Proměna vyžadovala správné namíchání barvy pleti, aplikování kontaktních čoček, líčení očí, obočí a rtů,“ prozradila Adriana.

 

 

14

GALERIE: Proměna Martina Dejdara v Lennyho Kravitze

Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář - Proměna Dejdara v Kravitze - 4

Hodnocení:

 

Kromě Martina Dejdara diváci uvidí Marthu Issovou, Ondřeje Rumla, Adélu Gondíkovou, Aleše Hámu, Milana Peroutku, Tatianu Vilhelmovou a Markétu Konvičkovou, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby, a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.

 

 

Televize Nova vyslyšela prosby diváků a fanoušků a připravuje hned dva koncerty fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas. Diváci si naživo vychutnají úžasné proměny svých oblíbených hvězd a jejich skvělé výkony napříč všemi třemi řadami pořadu. Koncerty proběhnou v sobotu 10. června 2017 od 14:00 a od 18:30 v pražské O2 areně. Více informací na Nova.cz.

 

Tvoje tvář má známý hlas už v neděli od 20:20 na Nově. Minulé díly najdete na VOYO.
 

TN.cz