Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 30.5. 2017 13:36
premiérový díl

Taková fiflena ve Výměně ještě nebyla! Ze slepic je jí na zvracení

Zdroj: TV Nova

Ve středu večer se můžete těšit na premiérový díl reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíte, jak si poradí Amálie ve fungující rodině s malým hospodářstvím a jestli dokáže Zuzka nastavit režim v pro ni chaotické domácnosti.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Ústí nad Labem, kterou tvoří Amálie (29), Jirka (28), dcera Gábina (3) a syn Matýsek (8 měsíců). Na druhé straně se seznámíme se Zuzanou (29), Láďou (30), synem Jakubem (1,5) a dcerou Nikolou (7), kteří žijí v Gruntě u Kutné Hory.

 

Rodinu z Ústí nad Labem přihlásil do Výměny manželek Jirka. Amálie si totiž neustále stěžuje na to, že nic nestíhá. Navíc je matkou pěti dětí, ale stará se pouze o dvě. Další dvě má v péči její matka a jedno je u jejího bývalého partnera.

 

121

GALERIE: Výměna manželek: Odpor ke zvířatům a pocit na zvracení u slepic!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Odpor ke zvířatům a pocit na zvracení u slepic! - 1

Hodnocení:

 

Na Amálii je v náhradní rodině připraveno velké množství práce. Rodina z Grunty se totiž stará o malé hospodářství. Amálie se ale už na začátku nechá slyšet, že nesnáší zvířata. A když má jít nakrmit slepice a sebrat vajíčka, dokonce se málem pozvrací.

 

 

Jak celých deset dní přežije? Dívejte se na premiérový díl Výměny manželek ve středu ve 20:20 na Nově! Předchozí díly najdete na NOVA Plus nebo VOYO

mom TN.cz