Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 8. 8. 2017
napadl strážníky

Táta jak z hororu: Vrávoral ulicí a křičel na dceru, že ji zabije! VIDEO

Zdroj: MP Praha

Tak tihle dva pánové titul otec roku určitě nevyhrají. Neváhali se totiž opít pod obraz v přítomnosti svých malých dětí. Jeden z nich na svou dcerku dokonce křičel, že ji zabije.

První z tatínků se v neděli posilnil alkoholem už krátce po poledni. Vybral si k tomu jeden z barů v Jankovcově ulici v Praze 7 a na pivo s sebou vzal i svého malého synka. Když strážníci přijeli na místo, našli muže popíjejícího pivo, u kterého si hrál malý chlapec.

 

"Muž měl před sebou na stole účet na 15 zaplacených piv," uvedla mluvčí policie Irena Seifertová. Zjevně opilý muž navíc odmítl dechovou zkoušku. Případ si převzala hlídka Policie ČR.

 

Druhý případ byl snad ještě horší. Opilý muž vrávoral v neděli kolem půl třetí ráno po Hostivařské ulici a za ním jelo na kole malé děvčátko."Řve na ni, že ji zabije," uvedl na tísňové lince policistů muž, který celou situaci sledoval.

 

 

"Operační pracovník prostřednictvím kamerového systému muže i s dítětem našel, jak jdou směrem na Hostivařské náměstí. Na místo byla ihned vyslána autohlídka," popsala mluvčí.

 

Muž šel vrávoravou chůzí, v ruce držel láhev s pivem a na dítě sprostě pokřikoval. Děvče bylo navíc v půl třetí ráno lehce oblečeno do kraťasů a tílka. "Muž na výzvu k předložení dokladů reagoval agresivně. Začal hlídce nadávat a dokonce se pokusil jednoho ze strážníků udeřit," dodala Seifertová.

 

 

Strážníci muže na místě zadrželi poutali. Při dechové zkoušce mu naměřili skoro tři promile alkoholu a věc si převzala Policie ČR.

mom TN.cz