Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 17. 1. 2017
zoufalý rodič

Tatínek ztracené Míši: Matka by jí neublížila, věřím tomu

Michaela Muzikářová - biologický otec
Zdroj: facebook
Biologický tatínek Mihail svou dceru deset let neviděl

MihaiI Z., biologický tatínek nezvěstné Míši, je ze zmizení dcery v šoku. I když Míšu deset let neviděl, moc se o ni bojí. Nemyslí si, že by sama utekla. Obává se toho nejhoršího scénáře, ale zároveň věří, že matka Eva jejich dceři neublížila.

O zmizení dcery se dozvěděl až od policie. "Její matka mi vůbec neřekla, že dcera zmizela. Zavolala mi to policie," tvrdí Mihail, tatínek dívky. Míša je pohřešovaná od 11. ledna, policie však pracuje s variantou, že zmizela už o den dříve. "Netuším, kde by dcera mohla být. Obávám se, že ji někdo ublížil. Nemyslím si, že utekla," dodal.

 

18

GALERIE: Michaela Muzikářová

Zdroj: facebook.com

Michaela Muzikářová - 1

Hodnocení:

 

Muž pochází z Ruska, ale dlouhodobě žije a pracuje v Liberci. Míšu však deset let neviděl. "Její matka si nepřeje, abych se s dcerou vídal. Jsme v kontaktu na Facebooku," řekl.

 

Lidé na sociálních sítích se obávají, že dívce někdo ublížil. Někteří diskutující dokonce podezřívají samotnou matku Míši. "Doufám, že matka Míše neublížila," řekl s tím, že žádné podezření nemá.

 

 

Policie prověřila už celou řadu lidí včetně bývalých partnerů její matky Evy. V posledních dnech rovněž proběhla prohlídka domu v Ústí nad Labem, kde rodina žila. Policie prohledávala prostory domů i v širokém okolí.

 

 

 

Michaela Patricia Muzikářová je asi 155 až 160 centimetrů vysoká, hubené postavy. Má lehce zvlněné hnědé vlasy na ramena, nosí brýle s fialovými obroučkami, je hubená a má šedé oči. V době odchodu z domova měla na sobě pravděpodobně prošívaný kabát ke kolenům a tmavé kozačky s bílou kožešinkou. S sebou měla růžový školní batoh značky Nike.

has TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

17.1. | 16:25 jemini
9
bimbi20 :Nevěrím tomu,že ty máš děti.Někdo jako ty mít děti nemuže.Ty nebudeš ...
17.1. | 15:59 bimbi20
-25
Tak s ní měl někdo z rodiny sex,no a co? Mezi Romy to je normální,tak snad mezi ...
19.1. | 11:40 Nataša Novotná
0
Náhlasit nevhodný komentář
Je neuvěřitelné že vědčinou se to stává bílím. A té holčičky mi je strasně líto a dávám vinnu rodičům ta holčina si tohle nezaslouží děkuji.
19.1. | 11:39 Nataša Novotná
1
Náhlasit nevhodný komentář
Dobrý den, jsem taky Romka a řekla bych že je to chyba rodičů . A to že tady naražíte na romy je nespravedlivé , většinou se tohle jen stává bílím , u romů se tohle nevstává a rodiče svých dětí snimi nespí od 12let .Nechci být rasistka neníto snad jedno ? jestli je člověk bílej nebo černej.
18.1. | 07:22 Miluše Hodermarská
1
Náhlasit nevhodný komentář
Matka bránící styku s otcem,dělá chybu.Tedy pokud otec není kriminálník.Otec,který toto respektuje asi také nemá zájem.22 let jsme hledali tátu partnera.Matka bránila styku s otcem.Otcovu rodinu jsme dohledali v říjnu,v září však otec zemřel na infarkt. Mám takovou vnučku.Je to hrozné.Držím palce.
17.1. | 22:18 michal5090
1
Náhlasit nevhodný komentář
Děkuji
17.1. | 22:18 michal5090
1
Náhlasit nevhodný komentář
To je fakt moc strašné co se stalo snad se najde živá a zdravá je mi tam moc toho lito a fakt prosím kdo něco vi tak ad to řekne prosim žádám vas vsechny o pomoc
17.1. | 21:29 andyondrej
2
Náhlasit nevhodný komentář
Lenka Nováková Ty si ty svoje zmetky hoď do kafilerky, když máš náturu takhle se vyjadřovat o dětech.. Tupá krá*o, ještě to napíšeš pod článkem o zmizelé holce. Chce se mi z Tebe blejt! Dítě jako dítě, ať je černé, žluté nebo bílé! Tady se jedná o výchovu, ne o barvu pleti, ty zamindrákovaná čub*o!
17.1. | 21:26 jemini
1
Náhlasit nevhodný komentář
uvidíš tam samí degenerovaný retardy,ptž u vas je normalní množit se mezi sebou jak morčata.Děti souloží od dvanácti let i dříve a nikdo to neřeší.Tak si zavři hubu.Věř že jsem měla možnost do toho nakouknout a vím o čem píšu.
17.1. | 21:24 jemini
0
Náhlasit nevhodný komentář
Bimbi2O : u nás se to pozná a přijde se na to ,to je fakt.Čím to je,že není známý případ zneužívání mezi Romy? aha ??všude to je jen mezi vámi ne...ještě jsem nevidela u soudu cikána,který by zneužil svoje dítě,nebo vnouče... podívej se na ty xichty do cikánsky vesnice..
17.1. | 19:07 Božena Horvathova
0
Náhlasit nevhodný komentář
Proč pomlouváte romy , mají svoje děti rádi nikdy jsem neslyšela že dětem ublížili,že berou penize dáva je stát ,oco de ,koukejte sami na sebe z právý pouze jenom o Vás,. těšilo mně .
17.1. | 18:54 lenka nováková
2
Náhlasit nevhodný komentář
Bimbi20 - Cikáni jsou taková chamraď, že kdyby nedostávali dávky od našeho blbýho státu, tak ty svoje malý zmetky házej do kafilerky...