Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 17. 1. 2017
zoufalý rodič

Tatínek ztracené Míši: Matka by jí neublížila, věřím tomu

Michaela Muzikářová - biologický otec
Zdroj: facebook
Biologický tatínek Mihail svou dceru deset let neviděl

MihaiI Z., biologický tatínek nezvěstné Míši, je ze zmizení dcery v šoku. I když Míšu deset let neviděl, moc se o ni bojí. Nemyslí si, že by sama utekla. Obává se toho nejhoršího scénáře, ale zároveň věří, že matka Eva jejich dceři neublížila.

O zmizení dcery se dozvěděl až od policie. "Její matka mi vůbec neřekla, že dcera zmizela. Zavolala mi to policie," tvrdí Mihail, tatínek dívky. Míša je pohřešovaná od 11. ledna, policie však pracuje s variantou, že zmizela už o den dříve. "Netuším, kde by dcera mohla být. Obávám se, že ji někdo ublížil. Nemyslím si, že utekla," dodal.

 

18

GALERIE: Michaela Muzikářová

Zdroj: facebook.com

Michaela Muzikářová - 1

Hodnocení:

 

Muž pochází z Ruska, ale dlouhodobě žije a pracuje v Liberci. Míšu však deset let neviděl. "Její matka si nepřeje, abych se s dcerou vídal. Jsme v kontaktu na Facebooku," řekl.

 

Lidé na sociálních sítích se obávají, že dívce někdo ublížil. Někteří diskutující dokonce podezřívají samotnou matku Míši. "Doufám, že matka Míše neublížila," řekl s tím, že žádné podezření nemá.

 

 

Policie prověřila už celou řadu lidí včetně bývalých partnerů její matky Evy. V posledních dnech rovněž proběhla prohlídka domu v Ústí nad Labem, kde rodina žila. Policie prohledávala prostory domů i v širokém okolí.

 

 

 

Michaela Patricia Muzikářová je asi 155 až 160 centimetrů vysoká, hubené postavy. Má lehce zvlněné hnědé vlasy na ramena, nosí brýle s fialovými obroučkami, je hubená a má šedé oči. V době odchodu z domova měla na sobě pravděpodobně prošívaný kabát ke kolenům a tmavé kozačky s bílou kožešinkou. S sebou měla růžový školní batoh značky Nike.

has TN.cz