Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.4. 2017 19:28
Hrozili mu nožem

Taxikář zažil peklo: Zákaznice ho znásilnila a pak ještě okradla!

Brittany Carterová - 1
Zdroj: facebook
Brittany znásilnila taxikáře, její kamarád mu zatím držel nůž pod krkem

Pro taxikáře to byla noc jako každá jiná. Kolem půl páté ráno vyzvedával trojici kamarádů, kteří se do té doby bavili v baru. Cesta se ale změnila v horor. Jeden z mužů na řidiče vytáhl nůž a zatímco mu ho držel pod krkem, znásilnila ho 23letá dívka!

Brittany Carterová čelí obvinění ze znásilnění a krádeže. Měla sexuálně zneužít taxikáře, který přijel pro ni a její dva kamarády k baru v ohijském městě Findlay. Zatímco jeden mladík hrozil řidiči nožem, Brittany ho nutila k sexu, informuje portál DailyMail.

 

Taxikáři ještě trojice ukradla výdělek 32 dolarů (asi 800 korun), pak se dala na útěk. Řidič všechno nahlásil na policii, která okamžitě začala pátrat. Dva ze tří pachatelů policisté našli a obvinili - jedním z nich je Brittany, dalším Cory Jackson, který měl taxikáři držet kudlu pod krkem. Incident se stal už na konci ledna, až nedávno ale policie dvojici obvinila.

 

 

14

GALERIE: Brittany Carterová znásilnila taxikáře

Zdroj: facebook

Brittany Carterová - 1

Hodnocení:

 

Žena čeká na soud ve vazební věznici, odkud ji propustí jen po zaplacení kauce 60 tisíc dolarů (milion a půl korun). Dívku už policisté dobře znají, v minulosti čelila obvinění z držení a pašování drog. Její kamarád Cory zase kriminalisty zajímá v případu vraždy.

 

 

Policisté zatím z Brittany u výslechů nedostali, proč taxikáře pod hrozbou zabití znásilnila. Podle psychologů se zřejmě chtěla cítit nadřazeně nějakému muži.

epa TN.cz