Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 16. 10. 2017
Už je jí lépe

Těhotná Kate září! Na veřejnosti tančila, smála se a ukázala bříško

Těhotná Kate na veřejnosti tančila a smála se - 3
Zdroj: Profimedia

Vévodkyně Kate se celé týdny skrývala před veřejností, kvůli těhotenství musela také zrušit mnoho akcí. Teď už se jí ale daří líp a užívá si pozornosti poddaných i médií. Naposledy se s rostoucím bříškem objevila v londýnském metru, kde se smála a dokonce tančila s pohádkovou postavičkou.

Těhotná vévodkyně z Cambridge se už podruhé v krátkém čase objevila na veřejnosti, přestože se posledních několik týdnů skrývala v Kensingtonském paláci. Trpí totiž tzv. hypermesis gravidarum - komplikací, která se projevuje nadměrnou nevolností.

 

Tentokrát si ale Kate s manželem, princem Williamem a jeho bratrem Harrym nenechali ujít charitativní schůzku v londýnské stanici Paddington. Právě tam představovali tvůrci druhý díl stejnojmenného filmu o medvídkovi, píše portál Daily Mail.

 

Kromě filmařů a členů královské rodiny se ve stanici shromáždily také desítky potřebných dětí. Kate byla ve skvělé náladě, smála se spolu s maskotem, který představoval právě pohádkového medvěda. S Paddingtonem si dokonce zatančila a celou dobu jí nezmizel úsměv ze rtů.

 

 

14

GALERIE: Těhotná Kate tančila s medvídkem Paddingtonem

Zdroj: Profimedia

Těhotná Kate na veřejnosti tančila a smála se - 1

Hodnocení:

 

"Vévodkyně už se cítí o moc lépe, ale stále se plně nezotavila," uvedl Kensingtonský palác v oficiálním prohlášení. Na sebe si Kate oblékla růžové květinové šaty, pod kterými krásně vystupovalo těhotenské bříško.

 

 

Královská rodina oznámila Katiino třetí těhotenství na začátku září. Poté si vévodkyně na šest týdnů vzala od královských povinností volno a na veřejnosti se poprvé ukázala až minulý týden. Jestli Kate s Williamem čekají chlapečka, nebo holčičku, zatím není jasné.


ČTĚTE TAKÉ:

Tenhle CVIK udržuje Kate Middleton ve formě! Uhádnete, o co se jedná?
Jak nosit odvážnou rudou? Inspiraci hledejte u vévodkyně Kate

epa TN.cz