Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 10. 3. 2016
ZÁHADNÝ OTVOR

Tajemné schody do pekla! Kam vede temná díra, nikdo netuší

Manželé našli na zahradě schodiště do pekel - 2
Zdroj: Profimedia
Manželé našli na zahradě schodiště do pekel

Mladá Britka už na sekání trávníku nikdy nezapomene, zatímco se věnovala zušlechťování své zahrady, málem ji spolknula záhadná díra, která se jí otevřela těsně u nohou. Celá rodina teď tápe, co se v jámě ukrývá, protože o schodech, které mizí ve tmě, nemá záznamy ani firma stojící za stavbou.

Temný vchod do neznáma se objevil uprostřed trávníku britského domu v Aylesbury. Několik zrezavělých stupínků mizí asi po dvou metrech ve tmě. Díra není dost velká na to, aby se do ní někdo vešel a rodina se obává dále ji zvětšovat.

 

Emma (45) a její manžel Kevin (48) Jamesovi kontaktovali stavební firmu, která dům v roce 1984 stavěla, aby se o záhadném vchodu dozvěděli víc, ale ani oni nemají nejmenší tušení, co se může v podzemí skrývat.

 

"Je to skutečně nepříjemné, je tam pár zrezlých příček, které vedou někam, ale my vůbec nevíme kam a ani to nebylo zakryté poklopem. Nejdřív jsme si mysleli, že je tam kovové víko, ale dole je jen beton," sdělila portálu Sun Emma.

 

14

GALERIE: Manželé našli na zahradě schodiště do pekel

Zdroj: Profimedia

Manželé našli na zahradě schodiště do pekel - 1

Hodnocení:

 

Rodina žila v domě více než 8 let a za celou dobu se neobjevil žádný problém, až do teď. Když Emma sekala trávník, všimla si prohlubně a vzápětí v něm objevila malou díru. Když k místu přišla blíž, země se jí pohla pod nohama. Proto vzali lopatu, aby odstranili kořeny trávy, ale ta zajela celá dovnitř.

 

 

"Bylo to dost strašidelné a všichni jsme uskočili dozadu. Když jsme se podívali dovnitř, nebylo nic vidět. Nechceme kopat dál, abych to nezhoršili," popsala Emma. "Já jen doufám, že se z ničeho nic neobjeví další díra," dodala.

 

 

Kevin kontaktoval místní úřady, ale nikdo za díru nechce nést zodpovědnost. "Nechceme to zasypat pro případ, že by dole bylo něco historického. Zatím zůstane vnitřek tajemstvím," řekla majitelka domu.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Poslední majitelku shodila ze schodů, bojí se jí děti i zvířata: Prokletá bible je teď na prodej!

STRAŠIDELNÉ: Žena si fotila přírodu v lese. Ale z toho, co zachytil její mobil vstávají chlupy na těle!

klma TN.cz