Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.10. 2017 13:07
rvačka kvůli holce

Temná minulost Jakuba z Výměny: Bodl mladíka dvakrát do zad!

Temná minulost Jakuba z Výměny
Zdroj: TN.cz/ Thinkstockphotos.com
Jakub před devíti lety bodl mladíka dvakrát do zad

Ačkoli se Eva s Jakubem ve Výměně manželek tvářili jako dokonalý a harmonický pár, ukázalo se, že za sebou mají hodně temnou minulost. Nebo alespoň Jakub. Ten měl totiž v minulosti oplétačky se zákonem. Na svého soka vytáhl nůž.

Ve Výměně se povyšoval nad svou náhradní manželku a snažil se působit jako vzor všech ctností. Jenže i když dnes možná seká latinu, vždycky to tak nebylo. Když mu bylo čerstvých osmnáct, dostal se do pořádného maléru. O případu tehdy informoval Frýdecko-Místecký a Třinecký deník.

 

V říjnu roku 2008 si vyšel se svou tehdejší přítelkyní na diskotéku do Šenova. Podle svědků se ti dva hádali a Jakub měl ženu napadnout. To se nelíbilo skupince mladíků a rozhodla se, že mu v tom zabrání. To ale netušili, že Jakub má v kapse schovaný nůž.

 

114

GALERIE: Výměna manželek: Nevěra, agrese a škrcení páskem!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Nevěra, agrese a škrcení páskem! - 1

Hodnocení:

 

Jeden ze sedmnáctiletých mladíků skončil se dvěma bodnými ranami v zádech, jednou ve stehně a s naříznutým uchem. S vážnými zraněními musel do nemocnice. Jakub u soudu vinu odmítal a tvrdil, že šlo jen o nedorozumění. Prý se na něj vrhla skupinka alespoň desíti mladíků, porazili ho na zem a pak ho kopali do celého těla. Zvláštní je, že vážnější zranění neutrpěl.

 

 

Popíral také to, že by nůž proti sokovi použil. Přiznal, že ho z kapsy vytáhl, pak ho ale prý zahodil. Podle lékařské zprávy ale musel útočník bodnout alespoň třikrát, protože rány byly hluboké. Jakuba nakonec usvědčilo několik svědků. Mimo jiné i muž, který mladíky od sebe odtrhoval a o Jakubů nůž se pořezal.
 

Připomeňte si Jakuba ve Výměně manželek:

 

Na celý díl Výměny manželek, ve kterém Jakub figuroval, se můžete podívat na Nova Plus ZDE.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Hadí Jana z Výměny manželek jde s pravdou ven! Co s Tomášem v posteli dělali už třetí večer?

mom TN.cz