Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Aktualizováno 9.6. 2017 12:41
jak žijí dnes

Temná strana Michala z Výměny: Nasekal dluhy a Jindřišku mlátil

Zdroj: TV Nova

Na jedné straně byl homosexuální pár, na druhé rodina, která má dluhy a kde došlo i na domácí násilí. Ve středu večer jste mohli sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek.

Ve středeční premiérové Výměně manželek jste viděli homosexuální rodinu ze Sviadnova, kterou tvoří Marek (38), Jirka (44), dcery Patricie (14) a Natálie (13), poslední členkou domácnosti je pak babička Alena (70). Na druhé straně jste se seznámili s Jindřiškou (39), Michalem (39), dcerami Denisou (3,5), Vanesou (10 měsíců) a synem Kryštofem (14), kteří žijí v Bechyni.

 

Rodina z Bechyně Výměnu nejprve chtěla zkusit jen ze zvědavosti, později ale přišla krize a oni potřebovali finance. Musejí totiž splácet dluhy, které Michal nasekal jako mladý. "Vzal jsem si něco na splátky, přestal jsem to platit. Pak jsem přišel o práci a člověk se v tom začne topit. Mám exekuci na plat. Nevím, proč jsem to neplatil, byl jsem mladý, doufal jsem, že to nějak dopadne," svěřil se Michal.

 

"Sedm let tím trpěla celá rodina. Nosil domů životní minimum a z toho se nedá platit nájem a uživit rodina. Já jsem se dokonce dostala do insolvence a musela jsem odejít od půlroční holčičky, abych mohla nastoupit do práce," postěžovala si Jindřiška.

 

 

To ale nejsou jediné problémy, které rodina má. Jindřiška si vytrpěla také domácí násilí, Michal ji několikrát uhodil. Mohla za to prý jeho chorobná žárlivost. "Bylo to asi šest let zpátky, na veřejnosti se tím nechlubím. Vím, že už to neudělám a lituju toho," řekl.

 

Michal Jindřišku fyzicky napadl celkem třikrát. "Vždycky jsem ho vyhodila, nechtěla jsem, aby to viděly děti. Po pár týdnech jsem mu ale dala šanci, byl třeba dva měsíce klid a pak to přišlo zas. Naštěstí se vzpamatoval," okomentovala nepříjemné období Jindřiška. Opakovaně ho žádala, aby kvůli chorobné žárlivostí vyhledal odborníka, on ale tvrdil, že to zvládne sám. Ve výbuchu vzteku se ale ovládnout nedokázal. 

 

A aby toho nebylo málo, jisté problémy má Jindřiška i s dětmi. Její nejstarší syn Erik se od ní odstěhoval a téměř přerušil kontakt. "Chytl se party, která ho stáhla na úplné dno. Měla bych ho ráda u sebe, ale kamarádi a drogy jsou pro něj asi prioritní," řekla.

 

110

GALERIE: Výměna manželek: Gay pár druhá rodina nečekala!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Gay pár druhá rodina nečekala! - 1

Hodnocení:

 

Rodina má už úplně jasno, co udělá s penězi, které za natáčení dostala. "Uhradíme všechny dluhy, abychom byli čistí. Ve Výměně jsem si uvědomila, že se dají finanční problémy řešit i jinak než půjčkami," přiznala Jindřiška. Jirka si jí prý začal víc vážit. "Za vším jsme udělali tlustou čáru a začínáme od nuly. Ale vždycky na ni budu žárlit, je to krásná ženská," zakončil Michal.

 

Nestihli jste středeční díl Výměny manželek v televizi? Pustit si ho můžete na NOVA Plus. Všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz