Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Publikováno 12. 1. 2018
Zdrcená rodina

Tereza byla důvěřivá, myslela si, že jede jen fotit, tvrdí příbuzná

Češka zadržená v Pákistánu
Zdroj: facebook

Redakci TN.cz se ozvala jedna z příbuzných Terezy H., kterou celníci v Pákistánu zadrželi na letišti s devíti kily heroinu. Mladou Češku popisuje jako důvěřivou a myslí si, že ji k pašování drog někdo dotlačil.

Řadu lidí zarazilo, že Tereza měla na facebooku dva profily - jeden v češtině a jeden v angličtině. A objevili se zlí jazykové, kteří tvrdí, že cizojazyčný profil plný sexy fotek žena z Uherského Hradiště používala k lovení chlapů.


"Dva profily nemá Tereza z toho důvodu, aby jeden byl pro ČR a druhý pro zbytek světa. Jen se jí líbí angličtina - proto si založila druhý profil pod jménem, které si anglicky upravila. Ten původní přestala téměř používat," napsala TN.cz příbuzná, která si přeje zůstat v anonymitě. Její totožnost redakce zná.


 

Tereza je prý velmi důvěřivá, a proto věřila, že do Pákistánu opravdu jede jen fotit pro katalog. "Když jsem se na stránky toho katalogu dívala, nikde jsem její fotky nenašla. Ona po tom, jestli tam ty fotky jsou, nikdy nepátrala," popisuje naivitu členka Tereziny rodiny.

 

A jak si ona sama vysvětluje to, že celníci objevili v kufru devět kilo drog? "Podlě mě se jim něčím znelíbila a proto udělali to, co udělali," přemítá příbuzná.


Svoje tvrzení dokládá i tím, že kufr, se kterým se Tereza krátce před zadržením fotila, prý není její. "Ona má dva v různých velikostech, ale jiné - pevné a stříbrné," kroutí hlavou žena.A zaráží ji i to, že Tereza na palubu letadla táhla těžké příruční zavazadlo. Běžně prý cestovala jen s velkou kabelkou, kterou občas doplnila o igelitku z obchodu přímo na letišti.

 

Terezu H. zadrželi pákistánští celníci na letišti v Láhauru ve středu dopoledne těsně před nástupem do letadla. V jejím zavazadle pak objevili devět kilo drog. Češka nejdřív zapírala, později ale přiznala, že věděla, že "něco" veze. Teoreticky jí hrozí i trest smrti.


Pusťte si čtvrteční reportáž:

pez TN.cz
Reklama