Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.3. 2017 14:20
Tajemný cizinec v Ulici

Tereze vstoupí do života nový muž. Vybrala si dobře? ANKETA!

Zdroj: TV Nova

Do života oblíbené postavy seriálu Ulice, mladé učitelky Terezy Jordánové, vstoupí nový muž! Tereza, která se dlouho dávala dohromady z rozpadlého vztahu s ženatým architektem Romanem Šámalem, potkala nového muže cestou z jarních prázdnin.

"Copak, copak?" ptala se Terezina nejlepší kamarádka Gábina Pumrová, když viděla, jak se Tereza usmívá, když v Coolně dostala SMSku. "Já jsem v letadle cestou zpátky potkala jednoho Itala. Docela jsme se zapovídali, já jsem mu pak dala číslo. On mi teď píše, jestli se nechci sejít!" prozradila Tereza Jordánová Gábině.

 

Bude to rande, nebo jen kamarádská schůzka? "Potřebuje poradit co a jak, prý tu nikoho nezná," řekla Tereza Gábině. Pak ale souhlasila s Gábinou, že by to rande nevylučovala. S mladým Italem se Tereza sejde už úterý v baru Coolna. A u jedné skleničky to rozhodně neskončí!

 

Anketa

Měla by si Tereza Jordánová začít s Italem Lorenzem?

Hlasovalo 1793 lidí.
Dělá Tereza dobře? Najde v Lorenzovi konečně štěstí? Nebo se s italským krasavcem spálí a bude se zase trápit? Hlasujte v anketě!

 

Tereza Jordánová, kterou hraje herečka Patricie Solaříková, je v Ulici od začátku. Její první velkou láskou byl spolužák Libor Jeřábek, ten ale chodil s Gábinou. Když měl později o Terezu zájem, už chodila s mladým umělcem Štěpánem Stránským. Po rozchodu prožila krátký vztah s Kryštofem Marečkem. Se Štěpánem to ještě jednou neúspěšně zkusili dát dohromady. V maturitním ročníku začala chodit se spolužákem Vojtěchem Kalichem. Toho ale podvedla se svým učitelem z vysoké školy Petrem Peterkou.

 

 

S Vojtou se Tereza dala znovu dohromady, když se mladý sportovec zotavoval po vážném zranění páteře, které utrpěl, když bránil neznámou dívku napadenou dvěma muži. Vztah ale skončil, když Vojta dal přednost dobrovolničení v Indii. Když nastoupila coby učitelka na gymnázium, líbil se jí kolega David Kučera, který měl ale přítelkyni.

 

Tereza se zamilovala do otce své studentky Sabiny Šámalové Romana. Roman kvůli Tereze nakonec od rodiny odešel a s mladou učitelkou začal žít, vztah ale nevydržel. Na podzim se do učitelky Terezy zamiloval nový student Tobiáš Sláma, Tereza jej ale důrazně odmítla.

 

VŠECHNY LÁSKY TEREZY JORDÁNOVÉ SI PŘIPOMEŇTE ZDE

 

Úlohu nové Tereziny lásky na sebe vzal třicetiletý Ital Cristiano Donati, kterého s jeho postavou Lorenzem mnohé spojuje. I on před třemi lety přicestoval do Prahy za prací, zůstal a našel tady novou lásku. Jistě i díky tomu tolik nepřekvapí jeho brilantní čeština.

 

"Češtinu jsem se začal učit už na škole v Itálii, měli jsme si vybrat druhý jazyk a já jsem sáhl po češtině," nekladl si zrovna malé cíle Donati. "Poprvé jsem do Česka přijel v roce 2012 na měsíc a moc se mi tu zalíbilo, a tak jsem se sem po univerzitě vrátil a zůstal," vysvětluje sympatický herec.

 

Seriál Ulice: Komu vstoupí do života tento sympaťák?
Zdroj: TV Nova Ital Lorenzo zamotá Tereze hlavu

 

"Já vlastně vystudovaný herec nejsem. Vystudoval jsem marketing a PR, ale k herectví mě to táhlo už od dětství, jenže u nás doma to bylo tabu. Naši chtěli, abych měl normální práci v kanceláři," přiznává Donati. Šel si ale tvrdě za svým a nyní si plní sen.

 

"Hrál jsem už v několika reklamách, mám za sebou i filmy s americkou produkcí a teď jsem moc rád, že mohu být v Ulici. Přijali mě tady skvěle, je tady profesionální tým, který pracuje naplno, ale současně je tu i legrace," dodává s tím, že jediný zádrhel je řeč, přestože česky mluví výborně. "Moje rodná řeč je italština, hraji v angličtině a tady na mě všichni mluví česky, přepínat mezi třemi jazyky mi dalo zabrat a večer mám pak úplně zavařený mozek," směje se.

 

Jak se k Tereze bude Ital Lorenzo hodit, uvidíte už v úterý v 18:25. Nejnovější díly Ulice najdete zdarma na portálu Nova Plus. Všechny epizody si můžete přehrát na Voyo. Další informace o seriálu Ulice najdete na webu Nova.cz

vbo TN.cz