Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 3. 8. 2017
šťastný konec pátrání

Těším se na vás, říkala Helena rodině. Pak náhle záhadně zmizela

Pátrání - HYBLEROVÁ HELENA
Zdroj: Policie ČR
Pohřešovaná Helena Hyblerová

V pondělí odpoledne se bavila s rodinou a tvrdila, že se na ně moc těší. Pak se po Heleně H. z Ústecka slehla zem. Pátrání mělo naštěstí šťastný konec.

Policisté po Heleně H. z Ústí nad Labem pátrali dva dny. "Pohřešovaná dne 31. 7. 2017 v odpoledních hodinách naposledy mluvila se svou rodinou s tím, že se na ně moc těší. Od té doby o sobě nepodala žádnou zprávu," sdělila ve čtvrtek mluvčí policie Veronika Hyšplerová.

 

Vyšetřovatelům se podařilo prokazatelně zjistit, že se žena ještě v úterý odpoledne nacházela ve Střekově. Naposledy byla oblečena v letních šatech pod kolena s obdélníkovými vzory v hnědo-černo-bílé barvě.

 

 

Ve čtvrtek odpoledne přišla dobrá zpráva. Pohřešovanou ženu se podařilo v pořádku najít v Ústí nad Labem. "Děkujeme veřejnosti za spolupráci," dodali policisté.

lud TN.cz

Diskuze

3.8. | 16:40 bimbi20
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Tak pokud se na děti těší, tak je chce potěšit. A pokud je chce potěšit, tak jim musí něco koupit. A pokud jim chce něco koupit, tak potřebuje penízky. A jak se vydělávají penízky kromě dávek, příspěvků a ošklivé práce? Sexíkem :-) Někde se zapomněla v pelíšku. Nic víc. To já dělám celý život...